Američanka prezradila, že spáva v rakve. Čo ju k tomu viedlo?

218

Keď sa povie, že niekto spí ako zabitý, človek si väčšinou predstaví tvrdo spiacu osobu. Dnes vám však priblížime príbeh ženy, ktorá si to vyložila po svojom. Nahradila totiž klasickú posteľ rakvou. Podelila sa o to na sociálnych sieťach a na videu ukázala, ako spáva a prečo by nemenila.

Zdroj: extrasadspice/TikTok

Na internete vystupuje pod prezývkou Sad Spice. Fanúšikov si získala vďaka svojim cosplayovým premenám a na TikToku má približne 600 000 sledovateľov. Nie je to však len jej premenami. Okrem upírskych tesákov, ktoré rada ukazuje, predviedla ešte niečo nezvyčajnejšie.

27-ročná Američanka sa totiž podelila o video, ktoré má viac ako 1,6 milióna zobrazení. Prezradila, že má v spálni rakvu a dokonca v nej spáva! Keď si ju kúpila, musela si ju sama namaľovať a zmontovať.

View this post on Instagram

A post shared by Sad Spice (@imsadspice)

Uviedla, že želanie spať v rakve mala už od puberty, pretože sa chcela takýmto spôsobom skryť pred problémami. Okamžite sa s týmto prianím obrátila na rodičov, no nestretla sa s pochopením. Napriek ich počiatočným výhradám nakoniec dosiahla, čo si zaumienila.

Dnes spokojne spáva v rakve vystlanej pamäťovou penou. Hoci ju má počas spánku otvorenú, tvrdí, že nie je vzduchotesná, takže jej nehrozí žiadne nebezpečenstvo.

Zdroj: extrasadspice/TikTok

Prezradila, že sa v nej nielenže dobre vyspí, ale jej to aj odfiltruje nežiaduce známosti. Žartovne podotkla, že nikto sa predsa nechce stretávať s osobou, ktorá spáva v rakve. Hoci sa u niektorých sledovateľov prejavil podobný postoj, iní jej vyjadrili silnú podporu. Čo si o tom myslíte vy?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre