Prerobil školský autobus, aby ním mohol voziť psy na výlety

167

Denzel Morrison z kanadského Calgary sa začal venovať nezvyčajnej aktivite. Rozhodol sa totiž vytvoriť psí autobus a vytvárať tak dobrodružstvá pre našich chlpatých priateľov. Jedného dňa premenil školský autobus na psí raj na kolesách. Je plný bezpečnostných postrojov a bránok, vďaka čomu si môže každý pes užiť bezpečnú a radostnú jazdu.

This guy drives an adorable school bus full of dogs to the park every day 658d424b1571b 700
Zdroj: ruffandpuffyyc/Instagram

Denzelovi rodičia už dlhé roky zachraňujú psy, čo viedlo k prirodzenej záľube aj uňho. Preto vymyslel spôsob, ako pomôcť aj zvieratám, ktoré majiteľov majú. Ide totiž o celodennú starostlivosť a hry, kým oni nemajú čas.

This guy drives an adorable school bus full of dogs to the park every day 658d423917905 700
Zdroj: ruffandpuffyyc/Instagram

Prezradil, že aj jeho dva psy s ním jazdia, ak nemá plný autobus iných psov. Rád trávi čas čímkoľvek, čo súvisí so psami. Či už ide o prechádzky, výcvik alebo iné aktivity, voľný čas investuje do zvierat.

This guy drives an adorable school bus full of dogs to the park every day 658d4255db382 700
Zdroj: ruffandpuffyyc/Instagram

Jazdy autobusom sa konajú pravidelne od pondelka do piatku. Psy sa môžu počas týchto štyroch hodín socializovať, vybehať sa a štekať, koľko im hrdlo ráči. 10% získaných prostriedkov Denzel venuje organizácii, ktorá podporuje aktivity jeho rodičov pri záchrane psov.

This guy drives an adorable school bus full of dogs to the park every day 658d425a738f4 700
Zdroj: ruffandpuffyyc/Instagram

Uviedol, že takéto súkromné parky sú mimoriadne výhodné. Majitelia sa totiž nemusia báť o bezpečnosť svojich miláčikov a stretávajú sa vždy len psy z autobusu. Navyše, všetky psy, ktoré do autobusu nastúpia, najprv prejdú kontrolou. Snaží sa tak zaistiť, že sú priateľské aj voči ostatným a predísť tak možnému nebezpečenstvu.

This guy drives an adorable school bus full of dogs to the park every day 658d42805278a 700
Zdroj: ruffandpuffyyc/Instagram

Klienti si jazdy autobusom pochvaľujú. Už po niekoľkých jazdách si všimli, že ich psy sú spoločenskejšie a majú väčšiu radosť zo života. Uvítali by ste niečo podobné aj u nás?

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.