Zimomriavky: Toto je predpoveď Baby Vangy na koniec roka 2023!

3596

Baba Vanga správne predpovedala niekoľko historických udalostí, preto sa jej proroctvám dodnes pripisuje značný význam. Nedávno sa na zahraničných weboch objavili články o tom, akú predpoveď mala na koniec roka 2023. Prečítajte si o tom viac.

Vlastným menom Vangelija Pandeva Dimitrova – Gušterova bola bulharská veštkyňa. Celý svet ju pozná pod menom Baba Vanga. Už ako dieťa prišla o zrak, údajne kvôli silnej búrke. Svet aj v čase jej života aj posmrtne obleteli mnohé jej proroctvá.

Okrem iného napríklad správne predpovedala Druhú svetovú vojnu, Rozpad Sovietskeho zväzu, Československa a Juhoslávie. Jej priaznivci jej taktiež pripisujú správne predpovede o dátume vlastnej smrti, či o katastrofe v Černobyle.

vanga 1
Zdroj: Flickr.com/Mitsosblog

Ani rok 2023 nie je výnimka a Baba Vanga má preň podľa jej nasledovníkov štyri veľké predpovede. Na koniec roka predpovedala jadrovú katastrofu. Presnejiše ide o výbuch jadrovej elektrárne. Ďalej veštila, že práve v tomto roku sa zmení obežná dráha Zeme voči Slnku.

Niektorí jej fanúšikovia taktiež hlásia, že Baba Vanga správne predpovedala moslimskú vojnu. Okrem toho tiež vo svojich víziach videla, ako jedna zo svetových veľmocí v roku 2023 použije jadrovú zbraň.

Medzi jej ďalšie hlavné proroctvá na tento rok patrí ešte veľká slnečná búrka. Niektorí túto predpoveď vysvetľujú aj ako tsunami, ktoré spôsobí obyvateľstvu obrovské problémy. Tieto veštby totiž nebývajú jasné hneď, ale častokrát je ich plný význam pochopený až po samotnej udalosti.

vanga 2
Zdroj: Flickr.com/EnmarDrava

Baba Vanga žila v rokoch 1911 – 1996. Za socializmu sa tešila obľube medzi vtedajšou vyššou spoločnosťou, ale jej proroctvá boli aj v tom čase často spochybňované. Mnohí však pre zmenu ale verili aj tomu, že okrem daru jasnovidectva má aj iné paranormálne schopnosti. Posmrtne dostala titul čestná občianka a dom, v ktorom žila, je od roku 2014 otvorený aj pre návštevníkov.

Zdroj

Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.