Belgičan sa venuje zaujímavému projektu – fotografuje nepodarené budovy naprieč krajinou

1017

Nie všetko môže byť krásne či dokonalé. A ak ste fanúšikom nepodarených vecí, tak ste na správnej adrese. Dnes vám ukážeme niekoľko fotografií architektonických katastrof, ktoré sú zozbierané jedným chlapíkom z Belgicka. Projekt fotografa Hannesa, ktorý sa venuje fotografovaniu škaredých budov, miluje v Belgicku veľa ľudí.

Hannes povedal, že jeho popularita rastie najmä vďaka tomu, že momentálne robí projekt pre belgickú televíziu. Okrem toho už stihol tento šikovný chlapík vydať na túto tému dokonca knihu, ktorá sa dobre predáva. Vyjadril sa, že tak ako aj iné krajiny, tak je aj Belgicko plné škaredej architektúry. „Tým, ale nechcem povedať, že sú tu len škaredé stavby. Naopak, nájdete tu oveľa viac krásneho,“ povedal Hannes.

A takto vyzerajú podľa Hannesa škaredé budovy:

1 123

2 118

3 93

4 88

5 87

6 84

7 78

8 60

9 57

10 54

11 48

12 41

13 34

14 30

15 22

16 14

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.