Najbizarnejšie zamestnania, o ktorých ste nevedeli, že existujú

2521

Ako malých sa nás často dospelí pýtali, čo chceme robiť, keď raz vyrastieme. My sme ich väčšinou našimi odpoveďami rozosmiali, dnes si však ukážeme, že sme nehovorili také veľké nezmysly. Tu je 13 najbláznivejších zamestnaní, ktoré skutočne existujú.

1. Priateľ na prenájom

bf.jpg
Zdroj: ScoopWhoop

Ak žijete v Tokiu a máte peniaze, hľadanie partnera naozaj nepredstavuje žiadny problém. Nie sme si síce istí, kam až siaha náplň jeho práce, ale určite to znie zaujímavo.

2. Chcete stáť v rade? Nie je problém

pro.jpg
Zdroj: ScoopWhoop

Keďže sa dlhé rady objavujú v každom kúte sveta, niet sa čo čudovať, že existujú profesionálni zamestnanci, ktorí ich vystoja namiesto vás.

3. Profesionálny spáč

6.jpg
Zdroj: ScoopWhoop

Áno, skutočne existujú ľudia, ktorým platia za to, že spia. Zaspia a vedci na nich medzičasom skúmajú rôzne spánkové poruchy alebo nezvyčajné javy. Nepochybne najpohodlnejšie zamestnanie na svete.

4. Svadobný hosť

sa.jpg
Zdroj: ScoopWhoop

Je to zamestnanie na polovičný úväzok v Japonsku. Okrem peňazí dostanete jedlo zdarma, čo je viac?

5. Upratovač zvratkov

5.jpg
Zdroj: ScoopWhoop

Niektoré kolotoče vedia poriadne premiešať obsah žalúdka, čo sa často prejaví na jeho reakcii. V takom prípade nastupujú na scénu profesionálni upratovači, ktorí neporiadok upracú. Pýtate sa, prečo by niekto takú prácu robil? Má zdarma všetky atrakcie.

6. Testovací pracovník dezodorantov

3.jpg
Zdroj: ScoopWhoop

Radi strkáte nos do cudzích vecí? Tak je táto práca presne pre vás. Môžete strkať nos do cudzích pazúch a zisťujú silu dezodorantov.

7. Rozoznávač pohlavia kuriatok

chicke.jpg
Zdroj: ScoopWhoop

Ako už z názvu vyplýva, náplňou práce je skúmať pohlavie novonarodených kuriatok.

8. Profesionálny mojkáč

dd.jpeg
Zdroj: ScoopWhoop

Japonsko je v tomto smere naozaj zaujímavou krajinou. Okrem spomenutých zamestnaní prichádza ďalšie – profesionálny objímač.

9. Ochutnávač psieho žrádla

4.jpg
Zdroj: ScoopWhoop

Ktokoľvek prišiel s týmto zamestnaním, iste bol obrovským milovníkom psieho žrádla. Majú ale ľudia podobné chuťové poháriky?

10. Oplakávač

mourn.jpg
Zdroj: ScoopWhoop

Prečo takéto zamestnanie vzniklo? Pretože existujú ľudia, ktorí, žiaľ, nikoho nezaujímajú a boja sa, že po smrti nikto nepríde na pohreb.

11. Opatrovateľka pštrosích mláďat

ost.jpg
Zdroj: ScoopWhoop

Práca je jednoduchšia než sa na prvé počutie môže zdať. Jediné, čo musíte robiť, je dávať pozor na mláďatá, aby sa navzájom nedoďobali.

12. Cuidacarro

cuida.jpg
Zdroj: ScoopWhoop

Neviete, čo to znamená? Je to chlapík na Kostarike, ktorý na parkovisku dáva pozor na vaše auto.

13. Testovač nábytku

fur.jpeg
Zdroj: ScoopWhoop

Ak nie je vyrobený z kaktusu, ide o jedno z tých pohodlnejších zamestnaní. Musíte sedieť, ležať a inak skúšať nábytok, aby ste mohli vyhodnotiť, či je dostatočne pohodlný.

Zdroj

Foto: ScoopWhoop

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.