Bol obrovský, trpel bolesťami, čelil verejným výsmechom, no k žiadnej liečbe nepristúpil

14687

André René Roussimoff (1946-1993) bol známy ako „André The giant“ (obrovský). Bol Francúz, herec, medzinárodná zápasnícka superstar a nesie neoficiálny titul ako „najväčší opitý človek na Zemi“. No dôvody, prečo pil boli odhalené. V najnovšom dokumente, ktorý bol natočený o jeho živote sa ukázalo, že pil kvôli bolestiam, pretože odmietol liečbu zo strachu, že by zmenila jeho telo, na ktorom si vybudoval celú svoju kariéru. André vážil 236 kg, meral necelých 2,3 metra a trpel gigantizmom.

V danom dokumente sa vysvetľuje o jeho živote asi všetko, od osobných emocionálnych bojov až po nebezpečné prdy. Dokazuje to rôzne aspekty jedinečnej osoby, ktorou André bol.

André držiaci plechovku od piva:

Photo by boredpanda

V porovnaní s inými mužmi:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Bol prvou medzinárodnou wrestlingovou super hviezdou:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Bol aj dobrým hercom:

Photo by boredpanda

André zvádzal aj svoje vlastné boje, od bolesti až k verejnému posmechu:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre