Bývalý ruský vojak zachraňuje zvieratá pred pytliakmi a takto vyzerá jeho život v divočine

917

Alexey Sedoy je bývalý ruský dôstojník, ktorý pracoval pre špeciálne sily. Posledné dva roky však žije úplne sám v divočine uprostred lesov a stará sa i zachraňuje mladých losov.

2 44

Sám nerád spomína na svoju minulosť a časy vojny, no dnes vedie taktiež vojnu len v inej podobe. Táto vojna, ktorej čelí každý deň je vedená proti pytliakom, ktorí zabili až 5 mláďat losov z 11, teda takmer polovicu a len pár mesiacov po ich narodení. Bývalý vojak si teda povedal, že to takto nenechá.

9 27

1 49

Pomocou dobrých ľudí sa chlapíkovi podarilo postaviť plot okolo časti parku, kde nájdu zvieratá bezpečné útočisko. Je to miesto, ktoré môžu ľudia pokojne navštíviť a obdivovať krásu týchto tvorov. Pánom celého útočiska je samozrejme Alexey.

3 35

Práca je to však veľmi namáhavá, a to nielen finančne, ale aj fyzicky. Alexey sa totiž aktívne stará o mláďatá, ktoré si častokrát vyžadujú 24-hodinovú starostlivosť. On sa však so všetkou láskou ujal úlohy otca, matky i opatrovateľa v jednom.

5 34

8 28

Okrem losov sa ešte stará aj o 8-mesačného vlka. Ak však potrebuje jeho pomoc akékoľvek iné zviera, tak Alexey ani na sekundu neváha. Jeho obeta je veľká, no on to robí s láskou ku krásnym zvieratám, ktoré ho potrebujú a je ochotný vzdať sa kvôli ním pohodlia.

4 31

6 32

7 30

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.