Oznámil, že so svojou 76-ročnou priateľkou čaká dieťa. Čo je za tým?

2227

Mladý Talian nedávno ohlásil svoj vzťah, ktorý trvá od mája minulého roka. Jeho partnerka je Milina Gatta, žena staršia o 57 rokov. Okrem vekového rozdielu je prekvapivé ešte niečo – tajomstvo, ktoré ich spája.

Zdroj: milina_gatta/TikTok

Giuseppa D’anna je 19-ročný mladý muž, ktorému sa podarilo upútať pozornosť vďaka svojim priateľským žartom. V priebehu roka ulahodil svojim 3,4 miliónom sledovateľom na TikToku pútavými videami. Práve v nich naznačil, že 76-ročná Milina je jeho priateľka. Tým sa však prekvapenia neskončili. Giuseppe nedávno zavítal na Instagram, kde ho sleduje 80 000 fanúšikov. Nie je žiadnym prekvapením, že aj tam sa mu nečakaným oznámením podarilo spôsobiť poriadny rozruch.

Zdroj: milina_gatta/TikTok

S úškrnom na tvári oznámil, že s Milinou čakajú bábätko. Fanúšikovia zostali doslova ohromení, niektorí aj mierne zdesení. Zdá sa však, že medzi týmito dvoma ľuďmi to nie je také, ako sa spočiatku zdalo.

Zdroj: milina_gatta/TikTok

Giuseppe v jednom z rozhovorov prezradil, že celý tento vzťah nie je nič iné ako dobre premyslený výmysel. Ak sa pýtate, prečo by si niekto niečo také vymýšľal, odpoveď je jednoduchá – pre popularitu. Nakoniec však úprimne priznal, že Milina je jeho stará mama.

Zdroj: milina_gatta/TikTok

Nejde však len o vtip, ale aj o spôsob, ako ukázať, aké dôležité je v dnešnej dobe kritické myslenie. Všetko, čo sa najprv javilo ako nekonvenčný ľúbostný príbeh, je čistý výmysel.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre