Chcete ochutnať niečo nezvyčajné? Skúste modrý banán, ktorý chutí ako vanilková zmrzlina

3022

Milujete ovocie a zvlášť to exotické? Nie je to nič podivné, keďže množstvo ľudí túži zväčša po tom, čo im ako keby doma chýba. Aj keď sa hovorí, že z ovocia by sme mali jesť také, ktoré rastie aj u nás, no niekedy je naozaj ťažké odoprieť si napr. ananás, mango a iné. Dnes vám ale predstavíme iné a celkom nezvyčajné ovocie. Zrejme ste o ňom doteraz ani nepočuli. Ide o banán, ktorý chutí ako zmrzlina.

Existuje špeciálny druh banánov, ktorý nielen že je modrý, ale chutí ako zmrzlina. Banán „Blue Java“ je konzistenciou aj chuťou maximálne podobný vanilkovej zmrzline. Jeho vnútro je rovnakej farby, ako aj v prípade bežného žltého banánu, no povrch je, ako môžete vidieť, modrý. V skutočnosti pochádza z juhovýchodnej Ázie, postupne sa však rozšíril do severnej Austrálie, Strednej Ameriky či na Hawai.

Jeden z fitness nadšencov ochutnal toto ovocie, aby mohol o ňom napísať niečo viac. Grant Campbell sa vyjadril, že jeho chuť je naozaj fenomenálna. Youtuberka LadyFlora zas povedala, že miluje banány a tento je ešte omnoho lepší, ako tie klasické.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre