Chocholowskie Termy je úžasný poľský aquapark na vysokej úrovni a nájdete ho len 3 km od našej hranice

32876

Vedeli ste, že len 3 km za našimi hranicami sa na Poľskej strane nachádza úžasný aquapark? Tí, ktorí ho poznajú, si ho veľmi pochvaľujú. Nazýva sa Chocholowskie Termy a je najväčším kúpeľným komplexom v regióne Podhale. Pozrime sa teraz na to, čo všetko tam nájdete a aké ceny môžete očakávať. Park je na veľmi vysokej úrovni.

17
Foto od youtube

Kde sa nachádzajú Chocholowskie Termy ?

Mestečko Chochołów sa nachádza v južnej časti Poľska. Najbližšie mesto na slovenskej strane je Trstená a najbližšia obec, z ktorej sa bezprostredne dostanete do tohto aquaparku, je obec Suchá hora. Keďže park je len 3 km za hranicami, autom sa tam dostanete pohodlne a celkom rýchlo. Ak vám táto lokalita nevyhovuje, prečítajte si článok o aquaparku v Trnave, ktorý tiež stojí za návštevu !

Adresa zariadenia je:

Chochołów 400
34513 Chochołów

Čo tam nájdete?

Bude vám k dispozícia vodná plocha o rozlohe 3 000 metrov štvorcových, bazény, 8 víriviek, saunová zóna – nachádza sa tam aj veľká panoramatická terasa o rozlohe 1 000 metrov štvorcových, ďalej rôzne zaujímavé atrakcie pre deti aj dospelých. Navyše, voda má veľmi blahodárne účinky pre zdravie a čerpá sa z hĺbky viac ako 3,5 km.

Chocholowskie Termy
Foto od youtube

V areáli ďalej nájdete obrovské saunárium s úžasnou presklenou výhliadkou, vďaka ktorej budete môcť obdivovať hory.

Relaxačná zóna je veľmi bohatá, dočkáte sa veľmi širokej škály špecializovaných kúpeľov, kvalitných masáži a môžete podstúpiť aj rôzne kozmetické procedúry.

Aquapark
Foto od youtube

Ak si chcete zacvičiť, tak k dispozícii budete mať športové centrum s posilovňou a fitness a k dispozícii dokonca budete mať aj osobného trénera.

Aquapark v Poľsku
Foto od youtube

Kedy tam zavítať?

Keďže ide o termálny park, toto miesto môžete navštíviť kedykoľvek počas celého roka. Voda v bazénoch dosahuje teplotu 32-36 stupňov Celzia.

Bazén
Foto od youtube
Termálny bazén
Foto od youtube

V bazénovej zóne nájdete:

– Termálne vonkajšie bazény s vodnými atrakciami
– Kryté bazény s masážnymi funkciami
– Plavecké bazény
– Bazény pre deti

Sauny a  saunový svet:

Vyskúšať si môžete saunove seance, ktoré nie sú u nás veľmi bežné. Saunový svet nájdete na druhom poschodí a prechádzať budete ponad bazény po sklenenom moste. Už len táto samotná prechádzka je veľmi zážitková. Sauny sú tam od výmyslu sveta a určite si budete mať z čoho vybrať.

Sauna
Foto od boredpanda

Ubytovanie

Aké možnosti ponúka aqupark? Bohužiaľ priamo v areáli sa neubytujete. Môžete však využiť niektorí z blízkych hotelov ak sa chcete zdržať do ďalšieho dňa. Odporúčame „booknuť“ ubytovanie ihneď. Kvalitné ubytovanie za dobrú cenu sa vypredáva naozaj rýchlo

 

Chochołowskie Zacisze przy Termach

 Najblžší a momentálne najlepšie hodnotené ubytovacie zariadenia v okolí . Bývať budete v príjemnej tradičnej poľskej chate, ktorá vám určite spíjemní druhú časť výletu mimo aquaparku. Blízko areálu máte aj lyžiarske stredisko  Białka Tatrzanska alebo Tatranskú Bukovinu.  Samotný aqupark je vzdialený len 100m ! Čiže je to skoro rovnaké akoby ste bývali priamo v areáli . 

Ubytovanie

 

Apartmány  Lejówka

Ďalšie super hodnotené ubytovanie v blízkosti aquparku.  Je o niečo ďalej , konkrétne 1,5 km od areálu. Oplatí sa vyzdvihnúť cenu ubytovania, ktorá je nižšia oproti konkurencií a vhodná pre tých, ktorý hľadajú pomer cena / výkon.

Apartmán

 

 

Ubytovanie u Jožka (Pokoje goscinne u Jozka )

 

Familiárnejší názov budete hľadať ťažko .  Nádherná drevená chatka s prívetivou cenou a skvelou vzdialenosťou od kúpaliska Chocholowskie Termy – 500 metrov. Vhodné pre ubytovanie s deťmi.  Ubytovanie má rovnako skvelé hodnotenie .

hotelová izba

Ak uvedené možnosti nie sú dostupné zrejme ste premeškali príležitosť. V nasledujúcej mape môžete vidieť dostupné ubytovanie. Znova – rezervujte ihneď môžu sa minúť rýchlo!Booking.com

 

 

Cenníky pre roky 2019 a 2020 :

Pozor! Odporúčame využiť prebiehajúce zľavy a akcie a vstup do aquaparku vás bude stáť len príjemných 8 EUR .

Tieto cenníky platia počas nasledujúcich termínov: 3.09.2018 – 9.11.2018, 12.11.2018 – 21.12.2018, 4.03.2019 – 19.04.2019, 23-26.04.2019, 06.05.2019 – 7.06.2019, 10.06.2019 – 19.06.2019, 2.09.2019 – 8.11.2019, 12.11.2019 – 20.12.2019

Cenník screenshot

Cenník plaveceký bazén

Cenník sauna

Cenník plavecký bazén 2

Bazény všeobecne

Nasledujúce cenníky platia počas týchto termínov: 

 • 10-11.11.2018
 • 22.12.2018 – 3.03.2019
 • 20-22.04.2019
 • 27.04.2019 – 5.05.2019
 • 8-9.06.2019
 • 20.06.2019 – 1.09.2019
 • 9-11.11.2019
 •  21.12.2019 – 1.03.2020

7

8

9

10

2 4

Otváracie hodiny:

Čo sa týka bazénov, tak tie sú otvorené od 09.00 – 22.00 hod.
Sauny sa otvárajú o hodinu neskôr, čiže od 10.00 – 22.00 hod.
SPA má otváracie hodiny od 09.00 – 21.00 hod.

Môžete si pozrieť video, na ktorom uvidíte, ako to v tomto aquaparku vyzerá:

FAQ – Najčastejšie otázky

Ponukajú Chocholwskie Termy aj večerné kúpanie?

 • Samozrejme ide o komplex bazénov, ktorý podobne ako iné aquaparky vo svete ponúka možnosť večerného kúpania

Je možná platba kartou alebo musím mať poľské peniaze?

 • V areály je možná platba kartou čiže poľskú menu nepotrebujete ak sa budete pohybovať iba vrámci aquaparku

Majú deti vstup zdarma?

 • Deti do 2,99 rokov majú vstup zadarmo

Od koľkých rokov môžem vstúpiť do saunového sveta?

 • Vstup do saun v areáli Chocholowskie Termy je možný ibá osobám starším ako 18 rokov

Dá sa ubytovať priamo v aquaparku?

 • V aquaparku sa bohužiaľ ubytovať nedá, avšak celá oblasť je možnosti ubytovania vyslovene bohatá a bezproblémov nájdete ubytovanie blízko aquaparku.

Ponúka aquapark možnosť stravovania?

 • Samozrejme ! Ak sa chystáte na výlet určite si nerobte starosti s balením rožkov (jedine ak chcete ušetriť)  pretože v celom areály sa môžete chutne najesť podľa viacerých internetových skúsenosti návštevníkov.

Aké sú možnosti parkovania ?

 • Chocholowskie Termy ponúkajú možnosť bezplatného parkovania v bezprostrednej blízkosti areálu.

Zľavy a akcie na vstup

Chocholowskie Termy pravidelne uverejňujú možnosť dostať sa do areálu za akciovú cenu.  V spolupráci so zľavovými portálmi ako napríklad Zľava Dňa uverejňujú akcie, ktoré majú výnimočne dobré hodnotenia a návštevnici ich milujú . Ak uvažujete o návšteve tohto poľskeho aquaparku určite si pozrite aktuálnu ponuku a ušetríte !

Hodnotenia a skúsenosti

Ako hodnotia aquapark Chocholwskie Termy návštevnici na internete? Pozreli sme si známe recenzné portály a zistili sme tieto opakujúce sa body a skúsenosti s pobytom.

Plusy:

 • Oveľa vyššia úroveň aquaparku oproti slovenským ale aj českým areálom
 • Primerané ceny stravy a nápojov
 • Krásne prostredie
 • Vynikajúce služby a ochotný personál
 • Vhodné aj pre návštevu s detmi

Mínusy

 • Niektorým návštevníkom prekážal vysoký počet návštevníkov počas sezóny .

Boli ste v tomto aquparku? Podeľte sa o skúsenosť v komentároch !

 

 

Zdroj

PREHĽAD RECENZIE
Lokalita
Cena / Kvalita
Vhodné pre deti
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
chocholowskie-termy-aquaparkChocholowskie Termy sú vhodným celodenným výletom pre ľudí , ktorí majú blízko k poľským hraniciam. Ide o špičkový areál s kvalitnými službami za príjemnú cenu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.