Decembrové Atény priamo z Bratislavy a späť len za 20€! Takéto lacné letenky zakúpite vďaka Ryanairu

379

Tak toto je ponuka ako sa patrí! Nádherné Atény a pred najkrajšími sviatkami roku? Ponuka, ktorá sa neodmieta. Ak si chcete vyraziť do tohto jedinečne krásneho mesta, letenky si radšej zaobstarajte čím skôr, môžu sa rýchlo minúť!

athen fotografia
Foto od stand4canada

Zakúpte si tieto výhodné spiatočné letenky už dnes. Cena je momentálne na úrovni iba skvelých 20€, čo dlho nemusí trvať. Poletíte priamo z Bratislavy do Atén, pričom let potrvá okolo 2 hodín. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín dovolenky napr. od 10.12. – 17.12.2019. Viac termínov nájdete na Ryanair.

Bez názvu 10

Atény, lebo:

– Olympijský štadión Panathinaiko – veľkolepý štadión, ktorý leží len kúsok od Národnej záhrady. Uvidíte tak ikonickú výmenu stráži pri parlamente a o pár minút sa môžete prechádzať po dokonale majestátnej tartanovej ploche najstaršieho športového svätostánku na celom svete.

– Lacné a chutné jedlo. Gastronómia, ktorá osloví zrejme každého gurmána. Navyše, najete sa tam aj lacno, stačí len nájsť to pravé miesto.

athen fotografia
Foto od WolfgangM

– Pre turistov je tu napríklad kopec Lykabettos, odkiaľ budete mať jedinečný výhľad na celé Atény, a to vrátane akropoly či Egejského mora. Zážitok na celý život.

– Námestie Syntagma – tématické námestie, kde okrem výmeny stráži uvidíte mnoho zaujímavého. Atény sú zárukou kvality, najmä čo sa týka historických pamiatok.

– Samozrejme, že už keď budete v Aténach, tak hriech by bol vynechať Akropolu. Je to jedna z najikonickejších pamiatok, rovnako ako Diov chrám či Parthenon. Pokúste sa stihnúť všetko.

athen fotografia
Foto od WolfgangM

Batožina:

V cene letenky je zahrnutá aj menšia taška s maximálnymi rozmermi 40x25x20cm. Ak si ale chcete so sebou zobrať viac batožiny, tak v tom prípade si doplatíte a batožina s rozmermi 55x40x20cm vás bude stáť 12€.

Ubytovanie:

Ak sa rozhodnete, že tam pôjdete, tak si pre istotu zarezervujte výhodné ubytovanie s dostatočným predstihom na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.