Dievčatko sa narodilo so vzácnym ochorením, ktoré jej zabezpečilo jedinečnosť

589

Dievčatko sa narodilo so zvláštnym znakom priamo v jeho vlasoch – má tam bielu škvrnu, ktorá ju urobila výnimočnou. Mayah Aziz po svojom narodení prekvapila nielen svoje okolie, ale aj lekárov a sestričky. Jediná, koho neprekvapila bola jej matka Talyta. Genetický stav nazývaný piebaldizmus je totiž v ich rodine pomerne rozšírený a aj Talyta ho má.

Talyta začala zdieľať fotografie svojej dcéry i ich spoločné na sociálnych sieťach a ľudia si ich mimoriadne obľúbili. Matka teraz dúfa, že Mayah bude túto jej jedinečnosť na sebe milovať. „Moje tehotenstvo bolo náročné. Dlhšie som nevedela otehotnieť a stalo sa to až v mojich 40 rokoch. Nenechávajte si to však na takýto vysoký vek. Aj napriek všetkému sme s manželom šťastní, že sa to napokon podarilo,“ povedala hrdá matka.

Dnes je to veľmi šťastná rodinka, ktorá je naozaj krásna a najmä jedinečná, čo vidíte aj na ich podarených fotografiách.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre