Dovolenka na Kanároch – spiatočné letenky do Fuerteventura len za 110€!

420

Súostrovie Kanárskych ostrovov leží asi 100km od afrického pobrežia. Patrí však pod Španielsko. Je tam príjemné počasie celý rok a kedy si zarezervovať výhodnú letenku, ak nie teraz.

Fuerteventura fotografia
Foto od Felixphotography.de

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky za cenu iba 110€! Poletíte spoločnosťou Eurowings a naspäť rakúskou spoločnosťou Austrian Airlines. Dostaviť sa však musíte do Viedne a odtiaľ vyrazíte do Fuerteventura.

Termín:

Za túto cenu je dostupný jediný termín, a to od 24.4. – 7.5.2018. Viac na stránke lturfly.

Batožina:

V tejto cena je zahrnutá aj podpalubná batožina s hmotnosťou maximálne do 23 kg.

Zopár dôvodov, prečo ísť na Fuerteventura:

– Pýchou ostrova sú nádherné pláže s azúrovo-modrým morom. Tento ostrov má najdlhšie pobrežie zo všetkých Kanárskych ostrovov.

– Po celý rok je tu príjemné počasie na trávenie dovolenky a sú tu tiež výborné podmienky na vodné športy. Obľubujú to tu najmä milovníci surfovania, windsufingu a kiteboardingu.

– Ceny potravín sú len mierne vyššie ako u nás.

– Takmer 20 kilometrov dlhá pláž Playa de Sotavento je najkrajšou plážou celého ostrova. Nachádza sa na východnom pobreží polostrova Jandia. Je vhodná aj pre rodiny s deťmi.

Fuerteventura fotografia
Photo by Ben_Kerckx

– Pôvodne malá rybárska dedinka – Morro Jable, je už teraz mestečko a dobre pripravené na príchod aj tých najnáročnejších dovolenkárov s množstvom služieb a atrakcií. No i napriek rozvoju si ponechala charakter pôvodnej dedinky s romantickým prístavom, zlatistými plážami a krásnou prírodou.

– Môžete absolvovať rôzne výlety loďou, ktoré vás dovezú do najkrajších zátok a budete sa kúpať v priezračných vodách azúrového mora alebo spoznávať podmorský svet.

– Nájdete tam dokonca aj zábavný park Baku Water Park.

Fuerteventura fotografia
Foto od ronsaunders47

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre