Ak niekto droguje, tak zväčša sa to ukáže aj na jeho výzore. Pohľad na drogovo závislých ľudí je vždy veľmi ťažký, no zotavenie sa zo závislosti je ešte ťažšie. Nie každý je ochotný vzdať sa drog a nie každý cestu odvykačky tak celkom zvládne. Dnes vám ale ukážem tých, ktorí to zvládli.

A ak niekto potrebuje skutočnú inšpiráciu, tak tu ich nájde hneď niekoľko. Premeny týchto silných ľudí, ktorí sa dokázali dostať zo svojej závislosti, sú neuveriteľné. A zotavili sa nielen psychicky, zdravotne, ale aj fyzicky. Poďte sa spolu s nami pozrieť ako môžu človeka zmeniť drogy i to, keď sa ich vzdá. 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.