Energizer prináša revolučný smartfón: Takú výdrž batérie ste ešte nevideli!

1342

V ére technológií, kde výdrž batérie je kľúčová, prináša Energizer na trh smartfón, ktorý stanovuje nové štandardy. Predstavujeme vám Energizer P28K.

Zdroj: YouTube

Nezastaviteľná výdrž

Batéria, akú svet nevidel! Energizer P28K ohromuje svojou batériou o kapacite 28 000 mAh, čo z neho robí lídra v oblasti výdrže. Za koľko by sa vám podarila vybiť? Podľa výrobcov by mala vydržať týždeň bežného používania. Ale má to aj svoju daň. Akú?

Neobyčajná konštrukcia

Odolnosť a dizajn idú ruka v ruke. S hmotnosťou 570 gramov a hrúbkou 27,8 mm je tento smartfón nielen odolný vďaka certifikácii IP69, ale aj unikátne robustný. Určite musíte počítať s tým že nosiť ho vrecku bude trošku ťažšie. 

Zdroj: YouTube

Technické parametre

Energizer P28K je vybavený procesorom MediaTek MT6789, 8 GB RAM, 256 GB úložiskom a najnovším Androidom 14. Takže jeho vnútro nezaostáva za modernými smartfónmi, aj keď to nie je to úplne najlepšie.

A čo fotoaparát?

Vzadu nájdete až tri fotoapáraty, ktoré by mali mať rozlíšenie 60+20+2 Mpx. Ale keďže počet megapixelov nie je vždy záruka kvalitnej fotky, uvidíme, ako budú fotografie z neho vyzerať reálne.

Zdroj: YouTube

Kedy bude dostupný a aká je jeho cena?

Tento model bude dostupný už od októbra tohto roka za cenu 249,99 eur, čo je vzhľadom na jeho vlastnosti veľmi atraktívne. Aktuálne prebiehajú predobjednávky. Tak čo kúpili by ste si ho? Napíšte do komentára!

Zdroj

Tomáš Hanták
Ahoj, volám sa Tomáš. Vo voľnom čase sa venujem hudbe, rád športujem a trávim čas s blízkymi. Odmalička som miloval čítať, no neskôr som si našiel záľubu aj v písaní. Preto budem rád, ak vám moje články aspoň trochu spríjemnia deň.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

1 Komentár
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Juraj
7. marca 2024 10:24

Už aby tu bol veľmi sa teším.