Bolo ich viac: 10 ďalších hercov, ktorí skritizovali vlastný film alebo úlohu!

334

Pred pár dňami sme vám priniesli zoznam hercov, ktorí skritizovali vlastný film alebo svoju rolu. Prvú časť si môžete prečítať na tomto odkaze. Dnes tu máme druhé pokračovanie, kde nájdete mená ako George Clooney, Emma Stone alebo Brad Pitt.

Sally Field

Známa herečka Sally Field nechcela pokračovať v rámci filmu Amazing Spider-Man 2 v roku 2014. Urobila to však ako láskavosť pre producentku, pre ktorú to bol jej posledný film. Snímka sa ukázala ako neúspešná a Sally sa o nej nikdy nevyjadrovala práve prívetivo.

Jeremy Irons

Medzi hercov, ktorí skritizovali vlastný film, sa radí aj Jeremy Irons. Ten tak učinil v prípade snímky Batman vs. Superman. O filme z roku 2016 sa pre Daily Mail vyjadril, že to bolo celé zmätené. Zlé recenzie na film označil za zaslúžené.

George Clooney

George Clooney si zahral v snímke Batman a Robin v roku 1997, žiaľ, tento počin je radený medzi najhoršie komiksové filmy vôbec. Samotný herec o svojej úlohe neskôr povedal, že bolo naozaj ťažké byť v tomto filme dobrý.

Autor tejto fotografie je Michael Vlasaty

Michael Fassbender

Aj známy Michael Fassbender sa zaradil k hercom, ktorí skritizovali vlastný film. Ten si zahral hlavnú rolu v Assassin’s Creed (2016). Neskôr sa ale vyjadril, že táto úloha mu úplne nesadla a chýbalo mu v rámci jeho postavy viac humoru.

Emma Stone

Aloha je romantická komediálna dráma, kde si zahrali Emma Stone alebo Bradley Cooper. Práve americká herečka sa však podľa vlastných slov stala po tejto snímke terčom mnohých vtipov. Neskôr sa za svoje vystupovanie v rámci tejto úlohy dokonca aj verejne ospravedlnila.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Eddie Redmayne

Eddie Redmayne sa zaradil medzi hercov, ktorí skritizovali vlastný film alebo úlohu hneď dvakrát. V tomto prípade vďaka počinu Jupiter Ascending (2015). Pre známy magazín GQ uviedol, že tu podal veľmi zlý výkon. „Vyhral som za to cenu za najhorší výkon roka. Takže áno, z môjho pohľadu to bol dosť zlý výkon,“ povedal Redmayne.

Channing Tatum

Viacerí herci skritizovali vlastný film alebo úlohy, ale len málokto tak otvorene ako Tatum snímku G.I. Joe: The Rise of Cobra z roku 2009. Channing sa neskôr vyjadril, že doslova tento film neznáša. Do jeho natočenia bol dotlačený kvôli zmluve, ktorú podpísal ešte pred úspechom športovej snímky Kouč Carter.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Rooney Mara

Rooney Mara hrala v roku 2015 vo filme Pan. Neskôr túto svoju rolu oľutovala. Dôvodom boli isté rasové nezrovnalosti v obsadení hlavných úloh, s ktorými sa už nestotožňovala.

Autor fotografie je Nivrae

Kristen Bell

Známa herečka prepožičala svoj hlas jednej z postáv v animovanej komédii z dielne Apple TV+ s názvom Central Park. „Obsadenie postavy zmiešanej rasy s bielou herečkou podkopáva špecifickosť skúseností zmiešanej rasy a černochov,“ povedala Bell a verejne oľutovala, že nadabovala svoju postavu.

David Shankbone/Wikimedia Commons

Brad Pitt

Dnešný zoznam hercov, ktorí skritizovali vlastný film, ukončujeme hereckou legendou menom Brad Pitt. Ten v rozhovore pre Newsweek v roku 1997 označil za svoj najhorší film The Devil’s Own. O tejto akčnej dráme z roku 1997 sa vyjadril ako o katastrofe.

Autor tejto fotografie je Georges Biard

Zdroj 1, Zdroj 2

Tomáš Pajerský
Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre