10 hlúpych a život ohrozujúcich trendov, ktoré sú známe na sociálnej sieti TikTok

2157

Nie všetky internetové trendy si zaslúžia obdiv. Príkladom je aj týchto 10 trendov, ktoré sú známe predovšetkým na sociálnej sieti TikTok.

1. Joker Face Trend

Ak si myslíte, že výkon Jareda Leta ako Jokera bol zlý, pozrite sa na tento. Trend Joker face je o tom, aby ľudia urobili strašidelný ksicht a vyzerali pri ňom čo najhrozivejšie. Tento populárny trend však nie je vo výsledku taký strašidelný, ale skôr trápny.

2. Suchá predtréningová výzva

Cieľom tejto nebezpečnej výzvy je zjesť čo najviac odmeriek predtréningovky. To, že je táto výzva život ohrozujúca, dokazuje aj video zverejnené na Youtube. Jeden TikToker zjedol až 8 odmeriek predtréningovky, čo spôsobilo, že jeho mozog sa doslova nafúkol v lebke a došlo ku krvácaniu.

3. Skull Breaker trend

TikTok trend, zvaný Skull Breaker, nie je len hlúpym detským žartom, robia to aj dospelí ľudia. Dve osoby požiadajú tretieho, nič netušiaceho človeka, aby vyskočil. Podstatou tejto výzvy je, že človeka počas výskoku kopnú, aby padol na zem. Hlúpa a zároveň aj nebezpečná výzva spôsobuje ľuďom množstvo zranení.

4. Autizmus

Je nepochopiteľné, prečo sa toto stalo trendom na sociálnej sieti. Ľudia sa v rámci tejto výzvy správajú, akoby mali autizmus.

5. Domáce odstránenie znamienok

Niektorí ľudia, ktorým nie sú znamienka krásy veľmi príjemné, si ich odstraňujú sami. Títo TikTokeri to robia bez lekárskej konzultácie pomocou náhodných chemikálií a krémov. Najhoršie na tom je, že to uvádzajú na sociálnej sieti ako jednoduchý návod, čím vystavujú ľudí riziku.

6. Miska na cereálie

Nikomu by ani len nenapadlo, že raz uvidí niekoho používať ústa človeka ako misku. No vďaka „Cereal Bowl Challenge“ je to možné. Na tento trend sú potrební dvaja ľudia. Jeden z nich si ľahne, zatiaľ čo druhý mu naleje do úst mlieko a cereálie. Sediaca osoba potom vezme lyžicu a cereálie začne jesť z úst druhého človeka.

7. Strata vedomia

Človek sa v rámci tejto výzvy pokúša zablokovať prívod kyslíka, čo má za následok stratu vedomia. Nielenže sa ľudia pri tomto TikTok trende zrania, ale môžu aj zomrieť. Ľudia to robievajú aj vo dvojiciach, pričom jeden človek sa snaží udusiť druhého.

8. Dyhy a falošné lepiace tesáky

Vďaka tomuto nebezpečnému TikToku si ľudia ničia svoje zdravé a plne funkčné zuby. Najhoršie na tom je, že niektoré deti to dostávajú na svoje 18. narodeniny.

9. Milk Crate Challenge

Tento trend je celkom jednoduchý. Stačí len poskladať prepravky na mlieko a vyliezť na ne. Problém je však v tom, že táto výzva končí tradične úrazom.

10. Cross-dressing

Zásluhou tohto trendu vymiera mužskosť a ženskosť. V rámci neho sa obaja partneri hrajú na iné pohlavie a obliekajú sa do partnerových vecí. Je to normálne?

ZDROJ

foto: ebaumsworld

 

 

 

 

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre