Majitelia hotela sa rozhodli vymyslieť niečo, čím by vynikli. A to sa im podarilo. Vlastnia totiž veľmi zvláštny, no pritom originálny hotel. A mnohí sa pýtajú: milujú whisky a nenávidia ľudí? Aj takto by sa dal stanoviť slogan vynaliezavých majiteľov. Tento hotel nájdete v Londýne pod názvom Napoleon. A čím je taký vzácny?

Foto od youtube

Nuž, ide o to, že tento hotel má jedinú izbu resp. luxusný apartmán, v ktorom nájdete tri rôzne bary naplnené whisky značky ako Macallan, Aberfedly či Royal Lochnager. Navyše, pri vchode hotela stojí aj automat, ktorý pochádza z Whisky-Me – predplatnej služby Spojeného kráľovstva, ktorá každoročne dodáva škótsku whisky zákazníkom v nezvyčajnej kapsičke.

Foto od youtube

Vzhľadom na to, že koncepcia Whisky-Me spočíva v tom, aby bola whisky prístupnejšia, každá kapsička obsahuje aj jednoduché fotografie s poznámkami a tie dávajú informácie o tom, čo môžu jej konzumenti po vypití očakávať. Nezabudnite si tiež vyskúšať stolovú whisky. Ide o 5,5 metrov dlhý anglický dub a v strede je po celej dĺžke ako keby kanál, ktorý obložili dubovými sudmi.

Foto od youtube

Okrem baru Black Rock, ktorý sa špecializuje na whisky a zahŕňa značky z Japonska, Írska, Fínska, Francúzska a ďalších, nájdete tam ešte ďalšie dva dary. Jediný apartmán v hoteli je vybavený bezplatným Wi-Fi pripojením, hudbou Spotify, LED televíziou, kúpeľňou, minibarom, stále čerstvou kávou a samozrejme patričným náytkovým vybavením.

Zaujímavé je, že v miestnostiach nájdete výťahy, ktoré môžu hostia využiť na posielanie a prijímanie nápojov či jedál priamo do svojej izby. Hostia môžu jednoducho na požiadanie vyplniť napr. aj list a poslať ho do servisného výťahu pripevneného k miestnosti, a ich objednávka bude odoslaná priamo a to bez toho, aby ste museli s niekým hovoriť alebo odísť z miestnosti. Sadzby za apartmán začínajú okolo 230 dolárov za noc.

Foto od youtube

Zdroj

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť