10 nezvyčajných znakov, ktoré dokazujú, že je vašou spriaznenou dušou

3129

Aj tí, ktorí nepoznajú Annu zo zeleného domu, túžia nájsť svoju spriaznenú dušu. A to nielen v priateľke aj v životnom partnerovi. Je to ten pocit, keď stretnete ste s človekom a zrazu máte pocit, že všetko vo vašom živote do seba dokonale zapadá. Kým sa však k takému vzťahu dostanete, čaká vás pravdepodobne aj niekoľko sklamaní a pár krát zlomené srdce. Osud to pravdepodobne asi tak zariadi pre každého. Pošle vám do života zopár nesprávnych ľudí, aby ste potom toho správneho spoznali. Tendeciou ľudí dnešnej doby je ale o všetkom a o každom pochybovať. Dajte si preto pozor, aby vám ta vaša spriaznená duša neušla priamo spod nosa. Aby sa tak nestalo, pripravili sme pre vás tento zoznam 10 nezvyčajných znakov.

Už ste boli od seba

3 24
Zdroj: canva

Pohádali ste sa a každý z vás si išiel vlastnou cestou, ale nakoniec ste sa k sebe zase vrátili. Toto ste zopakovali niekoľkokrát a jednoducho ste nedokázali byť od seba. Pretože vaše duše boli zrodené jedna pre druhú a s tým sa nedá bojovať. Spriaznená duša si vždy nájde cestu späť a aj keby sa čokoľvek stalo, nakoniec aj tak skončíte spolu.

Zmenil vás

4 15
Zdroj: canva

Zmenil vás a to k lepšiemu. Prebúdza vo vás vždy to najlepšie. Pri ňom ste najlepšou verziou samej seba. Naučil vás, že veci nie sú iba čiernobiele a za to ste veľmi vďačná. Vidíte sa teraz v úplne novom svetle a už nikdy nebudete ako predtým. Samozrejme to nebolo jednoduché a museli ste si prejsť aj ťažkými chvíľami, ale určite to stálo za to. Vy ste ho zmenili tiež a cítite, že to, že ste sa stretli, je tá najlepšia vec, čo sa vám kedy stala.

Odhalil vašu bolesť a strach

5 19
Zdroj: canva

Podarilo sa mi nejakým spôsobom na vás vplývať tak, že ste sa ponorila hlboko do seba a začala čeliť svojmu najväčšiemu strachu. A podarilo sa. Rozdrvila ste ho. Dlhé roky ste nemohla zniesť všetok ten strach a úzkosť, ktoré boli pochované hlboko vo vašej duši. Teraz sa cítite desaťkrát ľahšia ako letný vánok. Nemáte už viac strach z budúcnosti a neprebývate v minulosti. Užívate si prítomnosť a žijete pre daný okamih.

Je pre vás rodina

6 14
Zdroj: canva

Keď s ním trávite čas, máte pocit, že ste so svojou rodinou. Je veľmi ťažké to vysvetliť, ale máte pocit, ako keby do rodiny patril odjakživa. Je to preto, že spriaznená duša má vlastnosti, ktoré vám presne sedia, páčia sa vám a priťahujú vás. Pocit rodinného puta je veľmi čistý a prirodzený.

Snívali ste o tom, že ho stretnete

7 13
Zdroj: canva

Dlho predtým, ako ste sa stretli, ste o ňom snívali. Snívalo sa vám, že stretnete svoju spriaznenú dušu. Nepamätáte si žiadne detaily, ako je tvár, hlas, či vôňu, viete však, že to bol on. Cítite to aj vo svojich kostiach, že je to on, aj keď to nemáte ako dokázať. Snívanie o ňom počas tej dlhej doby, robilo čakanie na neho znesiteľnejšie.

Cítili ste, že vám vstúpi do života

8 7
Zdroj: canva

Nebolo to len o snoch. Cítili ste, že ten deň, kedy sa stretnete sa blíži. Vtedy ste si možno o sebe myslela, že vám už úplne šibe, ale neskôr ste všetko pochopila. Vedela a cítila ste, že vám vstúpi do života a že prinesie so sebou obrovské zmeny.

Poznáte sa roky

9 7
Zdroj: canva

Možno ho poznáte už roky, od detských čias. Teraz keď ste starší, ste sa do seba jednoducho zaľúbili. Ale už ako dieťa, ste vedela, že je na ňom niečo špeciálne, len ste nevedela, čo to je.V priebehu času sa začali diať veci a zvláštne náhody vaše cesty zase spojili. Ale viete čo? Náhody predsa neexistujú. A tak ste po mnohých rokoch opätovne našli svoju stratenú spriaznenú dušu z detstva.

Máte ten ohromujúci pocit, keď sa mu zadívate do očí

10 6
Zdroj: canva

Pohľad do jeho očí, je zakaždým pre vás ten najohromujúcejší pocit na svete. V tom pohľade cítite všetko. Vaše hlboké prepojenie, lásku, cit, puto a z tých pocitov sa vám kľudne zakaždým zatočí hlava a vaše srdce prekypuje vrúcnou láskou. Prináša vám lásku a pokoja keď ste s ním, nechýba vám nič na tomto svete. Máte všetko.

Vaša chémia je úplne na vesmírnej úrovni

11 4
Zdroj: canva

Veľmi, veľmi, veľmi ho chcete a pripadáte si, ako keby ste pre tým nebola s nikým iným. Vaša chémia funguje ako magnet. Priťahuje vás k sebe veľmi silné puto. Stačí, ak jeden z vás vstúpi do miestnosti, aj keď je plná ľudí, vždy cítite prítomnosť jeden druhého. Nemusíte sa ani uistiť, či je to on. Rozumiete si bez slov, skoro to pripomína čítanie myšlienok. Vaši známi si kvôli tomu robia srandu. Vaše spojenie je veľmi jedinečné.

Keď rozmýšľate nad domovom, napadne vás on

12 4
Zdroj: canva

Hovorí sa, že domov nie je budova alebo miesto, ale pocit. A vy si domov automaticky spájate s ním. Je to váš bezpečný prístav a pokojná oáza. Vždy je tam pre vás, pokiaľ by ste na pleciach niesla ťarchu celého sveta. Cítite sa s ním skvelo, bezpečne, pokojne a nevymenila by ste ho za nič na svete.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.