Júlová Malta so spiatočnými letenkami len za 51€ priamo z Bratislavy!

291

Malta je známy ostrov, ktorý sa považuje za klenot Stredozemného mora. Panuje tam príjemné prostredie a prezývajú ju tiež ako krajina medu. Navyše, teraz máte veľmi dostupné ceny leteniek.

malta fotografia
Photo by kirkandmimi

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky priamo z Bratislavy na Maltu, za cenu iba 51€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu si môžete zarezervovať spiatočné letenky napr. v termíne od 1.7. – 5.7.2018. Viac na stránke Ryanair.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

A čo na Malte?

– Hlavné mesto Valletta je typické eleganciou rytierskeho mesta. Kamenná architektúra odzrkadľuje šľachtické postavenie rytierov a je ohraničená dvomi prístavmi. Nezabudnite zájsť aj do Katedrály sv. Jána či Paláca veľmajstrov.

– Stredoveké mesto Mdina – ponúka rozprávkový svet, v ktorom sa akoby zastavil čas. Je postavené na kopci a je plné pieskovcových palácov. Určite si pozrite aj niektorý z tamojších palácov.

malta fotografia
Photo by gln

– Výhľad z Dingli Cliffs, ktorý je najvyšším bodom ostrova a nachádza sa neďaleko dedinky Wied iz-Zurrieq. Lokalita je dosť odľahlá a tichá. Krásny panoramatický výhľad však stojí za takýto turistický výlet.

– Na Malte nájdete aj nádherné pláže, k najkrajším patrí Golden bay.

– Bohatú a pestrá história. Pamiatky rozmiestnené po krajine pripomínajú rôzne obdobia od neolitu až po druhú svetovú vojnu. Medzi najstaršie pamiatky patria chrámy Hagar Quim a Mnajdra.

malta fotografia
Photo by antheah

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre