Kaufland bol počas MS v hokeji stále na očiach a zároveň odmeňoval

38

MS v hokeji 2024, ktoré sa odohrali v Česku, sú už minulosťou. Zlaté medaily ukoristili na domácom šampionáte českí hokejisti, tí slovenskí obsadili konečné siedme miesto. Vo viacerých prípadoch síce potešili predvedenou hrou, no na postup medzi najlepšiu štvoricu to napokon nestačilo. Slováci na ľade ale neboli jediní, kto prenášal dobrý dojem zo sledovania televíznych prenosov až do slovenských obývačiek. Podobne pozitívne pôsobili úsmevné reklamné spoty spoločnosti Kaufland Slovenská republika.

chitsanupong / stock.adobe.com

Kampaň “Máme radi hokej” valcovala obrazovky

Na humorne ladené reklamy poukazujúce na spoluprácu Kauflandu so SZĽH sme si zvykli už počas minulých rokov. V priebehu MS v hokeji 2024 si dala spoločnosť Kaufland Slovenská republika jasné stanovisko – komunikovať v reklamných spotoch partnerstvo so SZĽH a spoľahlivý predaj potravín. Dôležité posolstvá zaobalila do reklamnej kampane Máme radi hokej agentúra THIS IS LOCCO. V hlavných úlohách nechýbali už tradičné tváre slovenského hokeja – Ladislav Nagy a Miroslav Lažo.

Spoločne valcovali televízne obrazovky počas prestávok a reklamných brejkov svojím „jedáckym“ humorom, keď sa pokúšali na štadión prepašovať mnohé druhy potravín tými najrôznejšími, kreatívnymi spôsobmi. Skvelým príkladom je pečená kačica pod kabátom alebo guláš v bubne. Neustále však mali v pätách prísneho sekuriťáka, ktorého stvárnil slovenský kaskadér Martin „Mako“ Hindy. Ten má vskutku zaujímavý životopis, keďže v minulosti pracoval napríklad aj s Brucom Willisom na ikonickej Smrtonosnej pasci.

V súvislosti s hereckým obsadením nemožno opomenúť ani drobné cameá, v ktorých sme mali možnosť vidieť bývalého slovenského hokejistu Jozefa Golonku či Líviu Kúbekovú, slovenskú hokejistku.

Hlavní predstavitelia agentúry THIS IS LOCCO sa nechali počuť, že kľúčovým prvkom ich kreatívnej stratégie k hokeju je trojkombinácia – hokej, jedlo a humor. Svoje pevné miesto tu majú priam absurdne humorné situácie, ktoré dokážu prispieť k lepšej zapamätateľnosti reklamy a zároveň odlíšeniu sa od reklamnej konkurencie. A aj keď hlavné postavy reklamných spotov, Laco Nagy a Miro Lažo, nie sú skutočnými hercami, v smiešnych a bláznivých scénkach dokážu bezpochyby zažiariť.

Štedré odmeny pre zákazníkov

Aktivita spoločnosti Kaufland Slovenská republika počas MS v hokeji 2024 bola posilnená ešte aj Hokejovou súťažou s Kaufland Card. V rámci nej stačilo v termíne od 4. 4. do 17. 4. 2024 nakúpiť v ktorejkoľvek z predajní Kaufland na Slovensku aspoň za 30 €, použiť pri danom nákupe Kaufland Card a vyplniť a odoslať súťažný formulár. Na tých najšťastnejších čakali poukážky na autobusové zájazdy na MS v hokeji pre 2 osoby. Zhodne po 22 poukážok, teda dokopy 44, bolo nachystaných na štadión v Ostrave aj v Prahe. Ďalším 5 výhercom sa ušiel podpísaný dres Slovenskej hokejovej reprezentácie a pre 50 úspešných súťažiacich boli nachystané poukážky na nákup v Kauflande v hodnote až 100 .

Kaufland – hla

Defocused blur of male and female cart buying shopping put on the at alcohol drink products in supermarket

Kaufland – hlavný partner slovenského hokeja

Kaufland podporuje slovenských hokejistov na všetkých úrovniach už od roku 2017. Prirodzene tak stál aj pri jednom z najväčších úspechov slovenského hokeja v ére samostatnosti – pri zisku olympijského bronzu v roku 2022. A popri iných zaujímavých faktoch o ľadovom hokeji je rovnakým faktom aj skutočnosť, že Kaufland zostane hlavným partnerom SZĽH minimálne do konca sezóny 2027/2028. Môžeme sa tak tešiť na ďalšie úsmevné reklamné spoty a zaujímavé kampane.

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre