Kaviarne v Bangkoku, kde vám spoločnosť budú robiť roztomilé zvieratá.

1068

Bangkok je krajina, kde okrem mnohých iných atrakcií nájdete aj veľmi príjemné zvieracie kaviarne, ktoré sa rozhodne oplatí navštíviť. Mnohé z nich sú vďaka druhom zvierat, ktoré tam môžete nájsť považované za netradičné. Okrem psov a mačiek sa tu môžete stretnúť aj s mývalmi, no čo môže byť väčšmi relaxačné ako dopriať si chutnú kávu v tak kvalitnej spoločnosti. 

Thajsko je totiž krajina, ktorá si dáva záležať na cestovnom ruchu a na tom, aby pritiahla čo najviac ľudí. Preto tu vznikajú rôzne kreatívne nápady ako ľudí zaujať a prinútiť ich, aby si vybrali ako svoju dovolenkovú destináciu práve Thajsko.

Nahliadnime teraz do tých najvychýrenejších kaviarní a zoznámme sa so zvieratami, ktoré tam môžete stretnúť. A v prípade, že sa rozhodnete nejakú z nich navštíviť nemusíte sa ničoho obávať – zvieratá sú na kontakt zvyknuté a jediné čo vyžadujú je pristupovanie s láskou a rešpektom, ktorý sa vám s najväčšou pravdepodobnosťou vráti. 

Caturday Cat Café

Screenshot 20240104 223108 com.facebook.katana edit 165300837896113
Zdroj: instagram

Radíte sa k milovníkom mačiek? V tejto kaviarni pre mačky v Bangkoku ich majú viac ako 20! Vstup je sám o sebe bezplatný, ale rozhodne by ste nemali odolávať nápoju, či drobnému občerstveniu, ktorý si môžete objednať. K dispozícii máte za malý poplatok aj maškrty, ktorými si srdcia mačiek nepochybne získate. 

Corgi in the Garden 

corgi cafe bangkok corgi in the garden 7
Zdroj: instagram

Kaviareň, kde sa na vás vrhne hromada milých chlpatých klbiek psov plemena Corgi je na nezaplatenie. Človek by ani nemal chuť odísť, minimálne nie aspoň bez jedného z tých rozkošných psíkov. Zariadenie kaviarne je veľmi pekné a vkusné, psy sú dobré vychované a dokonca je k dispozícii profesionálny fotograf, ktorý vám urobí úžasné fotografie. 

Za návštevu kaviarne sa platí skromný poplatok, ktorý ale zahŕňa nápoj. Treba si však vstup naplánovať vopred, nakoľko sa jedná o súkromné stretnutia. Kaviareň sa síce nachádza na západnom konci Bangkoku, kam sa dá dostať iba autom/taxíkom, ale oplatí sa tam aspoň raz za život pozrieť. 

Raccoon Café 

Screenshot 20240104 222907 com.android.chrome edit 165344092489856
Zdroj: instagram

Za vstup sa opäť platí a dĺžka trvania takejto návštevy je okolo jednej hodiny. K dispozícii máte nápoj podľa vlastného výberu a k tomu vás samozrejme privítajú rozkošné mývaly, ktoré môžete hladiť, fotiť sa s nimi a odniesť si nezabudnuteľný zážitok. 

Little Zoo Café 

Screenshot 20240104 222929 com.android.chrome edit 165318247795068
Zdroj: instagram

Ide o zvieraciu kaviareň, ktorá má svoju pobočku na dvoch miestach, máte teda možnosť si vybrať, či už podľa lokality alebo iných osobných preferencií. Ako už názov vypovedá, nenájdete tu len jeden druh zvierat, ale ocitnete sa v obklopení pomaly skromnej zoologickej záhrady – čakajú na vás rôzne druhy vtákov, psy, mačky, líšky, mývaly, surikaty a ďalšie. 

Znie to ako super príležitosť, no treba si uvedomiť, že na malom mieste sa nachádza naozaj veľké množstvo zvierat, priestor je stiesnený, nečaká vás pokoj a pohoda, akú by ste si pri pití kávy možno predstavovali. 

Zariadenie kaviarne pôsobí ale veľmi čisto a krásne, vrátane chutného jedla a nápojov. 

Husky Café 

Screenshot 20240104 222918 com.android.chrome edit 165329256931525
Zdroj: instagram

Páčia sa vám veľké plemená psov? Modré oči, hustá a hebká srsť? Kaviareň v spoločnosti psov plemena Husky bude pre vás tá pravá. Navyše ku kaviarni prináleží veľké vonkajšie ihrisko, kde sa so psom môžete zahrať. 

Táto kaviareň je nepochybne najdrahšia spomedzi všetkých v Bangkoku, ktoré ponúkajú spoločnosť v podobe zvierat. No zaiste sa oplatí ju aspoň jeden jediný krát navštíviť. 

Zdroj 

Zdravím. Moje meno je Eliška a momentálne študujem veterinárnu medicínu. Napriek tomu ma vždy bavilo písanie, ktoré je mojou záľubou dodnes. Takisto veľmi rada čítam, učím sa a spoznávam nových ľudí. Snažím sa byť vždy milá a usmievavá. Zvyšok voľného času vždy rada venujem zvieratám.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.