Lacné Letenky – krásny ukrajinský Ľvov priamo z Bratislavy len za cenu 20€ tam aj späť!

483

Ukrajina je krajina, ktorá rozhodne má čo ponúknuť aj keď si možno myslíte opak. A práve Ľvov je jedno z tých najkrajších miest. Bohatá história a krásne zelené parky sú to, čím najviac oplýva.

lviv fotografia
Foto od SofiLayla

Zaobstarajte si spiatočné letenky priamo z Bratislavy do Ľvovu len za cenu 20€! Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Discount Clubu. Ak členom nie ste, členské si môžete zaobstarať za 30€/rok pre dvoch.

Termín:

Za túto cenu si môžete vyraziť na výlet v termíne od 16.5. – 18.5.2019. Viac na stránke wizzair.

Prečo sa oplatí vidieť Ľvov?

– Pretože je tam obrovské historické centrum, kde sa nachádza okolo 2 000 historických, architektonických a kultúrnych pamiatok. Toto centrum je zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

– Pozrite si krásny palác Bandinelli, kde bola otvorená prvá mestská pošta európskeho typu a taktiež stojí za to palác Korňakta, kde sa nachádza ľvovské historické múzeum.

– Nachádza sa tam Zámková hora, ktorú uvidíte z ktorejkoľvek strany. Na samom vrchole je park a menšie námestie. Oplatí sa tam zavítať, pretože budete mať odtiaľ úžasný výhľad.

lviv fotografia
Foto od Roman_Polyanyk

– Bohatá ponuka – k dispozícii budete mať až 60 múzeí a 10 galérií. Napr. v takom Národnom múzeu je umiestnená kolekcia ukrajinského ikonopisu, ktorá sa považuje za najväčšiu na svete.

– Keďže ide o jedno z najzelenších miest nielen v Európe, nájdete tam aj krásne parky a zelené miesta vhodné na prechádzky a rekreáciu.

lviv fotografia
Foto od 12019

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre