Kuriér sa venuje tejto profesii už 32 rokov a odnáša si z každého dňa fotografiu štvornohých kamarátov

523

UPS Dogs je online komunita pre kuriérov UPS, ktorá umožňuje zdieľať fotografie a videá všetkých štvornohých priateľov, ktorých na svojich trasách stretli. Scott Hodges je taktiež jedným z prispievateľov, avšak fotografie zdieľa väčšinou na vlastnom Facebooku a nie v spomínanej skupine.

1 71

Chlapík miluje pitbulov tak dlho, ako si pamätá a kedysi jedného sám vlastnil. Išlo o fenku, ktorá sa volala Šeba a zomrela v roku 2004 vo veku 15 rokov. Ale keďže je Hodges vodičom UPS posledných 32 rokov, tak môže každý deň pri svojej práci stretávať mnoho zvierat. Všetky obrázky týchto tvorov nahráva na vlastný Facebook. Každý deň tento chlapík stretne a pozdraví nielen svojich kamarátov pitbulov, ale aj všetky ostatné rasy psov.

2 72

„Stretávam sa so psami 10 – 15-krát denne a za 32 rokov som nebol nikdy pohryznutý,“ povedal kuriér. Považuje za šťastie, že môže pracovať tam, kde vidí každý deň pitbulov a nikdy ho neomrzí prestať zdraviť svojich priateľov. „Baví ma, že nie som uviaznutý v kancelárii. Pracujem vonku na vidieku, takže si užívam výhľad a pobyt v prírode. A samozrejme vidím psov,“ dodal.

3 59

4 60

5 55

6 53

7 50

8 43

9 42

10 39

11 31

12 25

14 19

15 18

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.