Májový Zakynthos so spiatočnými letenkami len za 114€!

514

Grécky Zakynthos je najslnečnejší ostrov v Stredozemnom mori. Na tomto ostrove si príde na svoje každý, nájdete tam piesočnaté pláže, horské dedinky, nádherné prírodné scenérie, vodné športy a mnoho iného.

zakynthos fotografia
Photo by GregMontani

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky za cenu iba 114€! Poletíte však z poľských Katowíc priamo na Zakynthos. Viac termínov a leteniek na stránke biletyczarterowe.

Termín:

Za túto cenu máte možnosť odletieť napr. v termíne od 11.5. – 18.5.2018.

Batožina:

Bez priplácania si so sebou môžete zobrať batožinu, ktorá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia, s hmotnosťou max. do 20 kg.

A čo na Zakynthose?

– Safari na džípoch, jazda na koni, potápanie a vodné športy, to všetko vám ostrov ponúka a aj preto sem priťahuje turistov z celej Európy.

– Ak sa tam vyberiete, rozhodne ochutnajte miestne špeciality akými sú víno, syr, olivy či pekárenské výrobky.

– Nevynechajte pláž Navagio, ktorá je najnavštevovanejšou plážou. Má krištáľovo modrú farbu mora a krásny biely piesok a spolu so strmými útesmi vytvárajú nezabudnuteľný zážitok.

– Dedinka Laganas sa nachádza na južnom pobreží a je najpopulárnejšou destináciou. V okolí sa nachádzajú malebné dedinky, kostoly v Lithakia a nádherné zámky na Saracino. Nočný život sa tu končí v ranných hodinách a je tu množstvo barov s karaoke, nočných klubov alebo tavern s gréckou hudbou.

zakynthos fotografia
Foto od Dimitris Graffin

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

zakynthos fotografia
Photo by GregMontani
Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre