Momentálne sú k dispozícii spiatočné letenky na Krétu počas leta len za 50€! S ponukou prišiel Ryanair

270

Tento ostrov snáď netreba už naozaj nikomu predstavovať, je to jeden z najkrajších a najzaujímavejších ostrovov na svete. Momentálne je tu skvelá šanca zakúpiť si výhodné letenky.

chania fotografia
Foto od goforchris

Zaobstarajte si spiatočné letenky na Krétu len za cenu 50€! Háčik je ale v tom, že poletíte z Viedne. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Laundamotion prostredníctvom Ryanairu. Let trvá necelé 2 a pol hodiny.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 10.6. – 19.6.2019. Viac leteniek na ryanair.

Batožina:

Keďže ide o lety spoločnosti Laudamotion, v cene letenky si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Niečo o Kréte:

– Ak milujete teplo, nemáte o čom premýšľať. Kréta je jedno z najteplejších miest v celej Európe.

– Určite viete, že Kréta skrýva veľmi veľa pokladov z minulosti, ktoré tam dodnes chodia obdivovať turisti z celého sveta.

– Mesto Chania, do ktorého aj priletíte, je to najkrajšie miesto na celom ostrove. Keď tam budete, tak tamojšia jedinečná atmosféra vás absolútne pohltí.

chania fotografia
Foto od Tiomax80

– Medzi tie najlepšie miesta, ktoré sa jednoznačne oplatí vidieť patrí palác v Knossose, ktorý je opradený gréckymi legendami, taktiež ostrov Elafonissi, na ktorom nájdete pláže s ružovým pieskom a v neposlednom rade aj pevnosť Fortezza v Rethymne.

– Kréta je veľmi rozmanitá a ponúka mnoho krás. Na svoje si tam jednoznačne príde aj ten najnáročnejší turista. Určite sa tam oplatí zájsť.

chania fotografia
Foto od goforchris

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre