Môžete si zaobstarať špeciálny náramok, ktorý vás potrasie v prípade, že budete jesť veľa fast foodu

609

Milujete jedlo ako fast food a neviete sa ho dojesť? No chcete s tým prestať napr. z dôvodu, že sa pokúšate schudnúť? Tak v tom prípade pre vás máme skvelý tip, ako si toto jedlo odoprieť. Malý šikovný prístroj vám však pomôže aj s ďalšími vecami a momentálne sa predáva na Amazone.

Foto od Facebook

Na pohľad ide o obyčajný náramok, ktorý sľubuje, že vám pomôže zorganizovať váš život. A to tak, aby ste napr. netrávili príliš veľa času na internete, ale chodili aj von do prírody. Zakaždým, keď vybočíte zo svojej cesty, obdržíte 350 voltový elektrický šok, ktorý vám pripomenie, že niečo nerobíte správne. A aby ste zabezpečili ešte vyššiu kontrolu nad vašim životom, tak vaši kamaráti si môžu stiahnuť aplikáciu a môžu aj oni podnietiť tento šok v prípade, že vás chytia pri jedení koláča. Ale aj pri robení niečoho iného nežiadúceho.

„Náramok Pavlok vám umožňuje hovoriť rečami vášho mozgu pridaním nepríjemného prvku (bezpečný a neškodný šok). Aby ste si automaticky spojili nepríjemný pocit so svojím zlým návykom a spolu ho zastavili,“ píše výrobca. Cena za kus predstavuje 199 dolárov a funguje na baterky. Doteraz boli recenzie zariadenia pomerne zmiešané, pričom niektorí tvrdili, že výrobok im skutočne pomohol zmeniť svoje zlé návyky, zatiaľ čo iní kritizovali jeho kvalitu. Ak ale tomu chcete dať šancu aj vy, môžete si ho zakúpiť na Amazone.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre