Na Amazone nájdete takýto univerzálny domček, ktorý postavíte behom niekoľkých hodín

1764

Hľadali ste univerzálny domček na vašu záhradu, ktorý by ste dokázali využiť na hocičo? Práve Amazon prišiel so zaujímavou ponukou. Predáva totiž záhradný domček od spoločnosti Allwood. Nemusíte ho však využiť ako záhradný domček, ale dá sa jednoducho prerobiť na hosťovskú izbu, maličký penzión, štúdio, domček pri bazéne, alebo hocičo iné, čo si vaše srdce zažiada.

Ide o jednoduchú stavbu, pričom dvaja zamestnanci spoločnosti, ktorá tieto domčeky vyrába, ho dokázali postaviť za približne 8 hodín.
„Tieto záhradné domčeky Solvalla sú vyrobené z vysoko kvalitného pevného severského dreva,“ píše spoločnosť na svojej internetovej stránke. „Nadčasový dizajn je alternatívou ku klasickým stavbám. Prispôsobí sa rôznym prostrediam a môže slúžiť ako penzión, domáca kancelária, byt, alebo dokonca obchodný priestor. Montáž tejto pevnej drevenej konštrukcie potrvá dvom ľuďom približne dva dni.“ Ponúkajú k nemu podrobný návod a budete potrebovať len niekoľko jednoduchých náradí.

 

Domček váži 1 125 kg a má 16 metrov štvorcových. Ak sa pýtate na cenu, tak tá sa momentálne pohybuje na 6 550 dolároch. Jediné, čo v súprave nenájdete, sú strešné šindle a základné materiály. Spoločnosť Allwood však odhaduje, že vás budú stáť približne 320 dolárov. Taktiež tam nenájdete kúpeľňu, ktorú si budete musieť dorobiť svojpomocne.

Zdroj

Foto: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre