Na Floride pomaly finišujú s prácami na novom hoteli v tvare gitary, ktorý je jediný svojho druhu

912

Ak si potrpíte na luxus a je vám jedno, koľko peňazí na dovolenke miniete, tak tento nový hotel určite stoji za povšimnutie. Reťazec hotelov a kasín Hard Rock sa zameriavajú najmä na to, aby sa hostia cítili ako rockové hviezdy. A najnovším takýmto „Hard Rock“ prírastkom je hotel, ktorý vo svete doteraz nemá konkurenciu a oplatí sa ho vidieť. Ak nie naživo, tak aspoň na fotografiách. Minimálne fanúšikovia rock ‚n‘ rollu si určite prídu na svoje.

Foto od youtube

Táto značka čoskoro otvorí prvý svetový hotel v tvare gitary na Floride. Jeho hodnota sa pohybuje na úrovni 1,5 miliard dolárov. 400 metrov dlhý komplex je zároveň najprestížnejší Hard Rock hotel v doterajšej histórii. Svoju hodnotu má aj z hľadiska estetiky, pretože ide o ďalšiu originálnu budovu. Niektoré izby budú dokonca plávať na vode, pretože súčasťou hotelového komplexu sú aj jedinečné apartmány v podobe chatiek. Okrem toho si hostia môžu vychutnať obrovský bazén, rieku, strešný bar s rozlohou 12 000 metrov štvorcových, množstvo nákupných možností, kúpele, divadlo či 14 reštaurácií a iné. Súčasťou hotela je aj veľké kasíno.

Foto od youtube

Skutočnou korunou slávy tohto nového hotela je však koncertná miestnosť s kapacitou až 7 000 miest. Majitelia plánujú zorganizovať viac ako 100 rôznych podujatí ročne, a to vrátane koncertov, boxerských zápasov, divadelných predstavení a ďalšie kultúrne zážitky. Tento luxusný komplex slávnostne otvorí koncert skupiny Maroon 5.

Nuž, či už sa vám tento hotel páči, alebo nie, takéto originálne budovy sú vždy veľmi zaujímavé a stoja za povšimnutie. Otvorenie nového hotela Hard Rock Hollywood je naplánované na 24. októbra, aj keď rezervácia izieb je možná už od 24. júla.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre