15 nádherných a esteticky príjemných miest, ktoré by najradšej každý z nás nazýval domovom

2427

Mať dom alebo byt, kde budeme bývať, je základná nutnosť. Dáva nám pocit bezpečia, stability a istoty. Pri hľadaní domova väčšina z nás hľadá len to najnutnejšie, čo tieto základné potreby zabezpečuje. Máme tendenciu zabúdať na túžby nášho najvnútornejšieho srdca o tom, čo si predstavujeme ako ideálne miesto na život, namiesto cenovo dostupnej a prístupnej možnosti.

Dnes však preskúmame najkrajšie domy na úžasných miestach zdieľané na instagramovej stránke „Somewhere I would like to live“ („Niekde, kde by som chcel žiť“). Pozostáva z krásnych výhľadov, moderného vybavenia, nekonvenčných dizajnových prvkov a všetkého, čo by mohlo predstavovať „dom snov“.

Tieto esteticky príjemné dizajny obklopené sviežou zeleňou by sa dali považovať za idylické a dúfame, že vám prinesú inšpiráciu a radosť, keď budete prezerať túto kolekciu pútavých vizuálov toho, čo by jedného dňa možno mohlo byť vašim vlastným „sladkým domovom“.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

zdroj

Juliána Mochnaľová
Vášnivý cestovateľ, milovník dobrého jedla a človek, ktorý každý deň žije naplno. Prinesiem vám množstvo zaujímavých informácií, rád, takisto zábavy a odreagovania. "Stay tuned" :-)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre