Navštívte krásne bulharské mesto Varna koncom júna za cenu spiatočných leteniek iba 60€!

295

Táto krajina je veľmi obľúbenou medzi Slovákmi. Každoročne tam smerujú aj celé rodiny za oddychom, a to najmä v letných mesiacoch. Varna nie je veľmi známou destináciou, no dočítate sa množstvo dôvodov, prečo tam zamieriť.

varna bulgaria fotografia
Foto od vic_burton

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočnú letenku len za 60€! Dostaviť sa však musíte na letisko vo Viedni a odtiaľ odletíte do mesta Varna. Táto cena je dostupná pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 19.6. – 26.6.2018. Viac leteniek na stránke wizzair.

 

Batožina:

Bez priplácania si môžete so sebou zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10 kg.

A Prečo práve Varna?

– Určite by ste nemali vynechať zákutia prímorského parku. Park je plný prekvapení a otvára skutočne veľa možností. Ak sa radi vzdelávate, určite zájdite napríklad do Prírodovedného múzea, Múzea námorníctva či Planetária.

– Ak si chcete oddýchnuť, potom sa zabavte s delfínmi, ktoré sa vždy ochotne predvádzajú v miestnom delfináriu. Spoznáte tam aj most želaní. A ak ho zvládnete zdolať chrbtom vpred a so zavretými očami, vraj sa vám splní prianie.

– Pre tých, ktorí túžia po odviazanejšej zábave – stačí len zísť bližšie k vlnám, kde ani nebudete vedieť ktorý bar, reštauráciu či klub máte skôr navštíviť. Je tam veľká konkurencia.

varna bulharsko fotografia
Foto od dioivanov

– Horúca piesková pláž je takisto veľkým lákadlom. Môžete si tam skúsiť vodné športy na kúpalisku, ale aj priamo na pláži. A vzhľadom na to, že pláž je veľmi dlhá, určite nebudete chcieť zostať na jednom mieste. Vo Varne je toho toľko, že nebudete vedieť, kde skôr sa vydať.

– Palác priamo na pláži – Balčik, je palácový komplex s množstvom viliek, vínnych pivničiek, s kláštorom či kúpeľami s posvätným prameňom. Spravte si výlet do mesta vzdialeného 40 kilometrov od Varny.

 

 

varna bulharsko fotografia
Foto od mrflip

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre