Vietnamský kaderník vytvára neobyčajné účesy. Ich príprava trvá aj tri mesiace

759

Nguyen Phat Tri je kaderník z Vietnamu, ktorého výtvory sa nedávno stali virálnymi. Má titul z biotechnológie, rozhodol sa však počúvať svoje srdce, a tak sa stal kaderníkom.

Miluje svoju krajinu a snaží sa tvoriť účesy, ktoré ju a jej obyvateľov reprezentujú. Považuje sa za perfekcionistu, preto mu niektoré trvajú 3 – 5 dní, niektoré aj 2 – 3 mesiace. Samozrejme, dĺžka prípravy jedného účesu záleží od jeho náročnosti, preto nie je možné povedať konkrétne časové rozpätie. Potrebuje množstvo kreativity a dobrý prieskum trendov. Cesta od prvotného nápadu až po jeho realizáciu nie je jednoduchá. Musí si nakresliť predlohu, všetko vykalkulovať a nakoniec nájsť materiály a doplnky, ktoré považuje za kľúčový ukazovateľ kvalitnej a jedinečnej práce.

Jeho výtvory pridáva aj na svoj Instagram, kde ho nájdete pod menom @phattri_nguyen, alebo si jeho tvorbu môžete pozrieť na YouTube. Posledná menovaná platforma obsahuje okrem samotných účesov aj krátke zostrihy tvorby, ktoré vám umožnia aspoň trochu nahliadnuť do zákulisia jeho práce.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Zdroj

Foto: BoredPanda

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre