Netflix prichádza s novinkou. Od roku 2023 ukončí zdieľanie hesiel

1585

Streamovacia platforma Netflix si prešla neľahkým obdobím. Stratila množstvo predplatiteľov, čím prišla o veľmi veľa peňazí. Netflix sa snaží straty vykryť a po predstavení lacnejšej formy predplatného dôjde k ďalšiemu, nie moc príjemnému kroku. Platforma zakáže zdieľať používateľské účty. 

Zdroj: rawpixel

Netflix už začal testovať novú funkciu na latinsko-americkom trhu. V nasledujúcom roku sa systém kontroly bude rozširovať aj v USA a je dosť možné, že čoskoro sa funkcie dočkáme aj v strednej Európe. 

A ako bude táto kontrola fungovať?  Keď sa niekto prihlási do účtu s rodinným predplatným, bude musieť zadať overovací kód, ktorý sa zobrazí hlavnému správcovi účtu. Ten, kto by sa chcel prihlásiť, má na jeho zadanie 15 minút. Takéto overovanie používateľov by malo byť pri každom prihlásení. 

Čo si o tej funkcii myslíte? Vyriešilo by to podľa vás straty? 

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Ahojte :) Volám sa Lucia a aktuálne pracujem v marketingovej agentúre. Som milovníčkou kníh, kávy, cestovania a spoznávania nových miest. Popri práci sa venujem aj foteniu a sociálnym sieťam.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

1 Komentár
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Marianna
27. decembra 2022 16:13

No tak bude zbohom netflix