Nezabudnuteľný dar: 94-ročný starý otec pestuje kvety pre veľký deň svojej vnučky

151

Cassie Woodard sa nedávno podelila na TikToku o video svojho starého otca. Na záberoch vidno, ako sa stará o kvetinovú záhradu. Tento 94-ročný muž sa totiž rozhodol vypestovať a starať sa o kvety, ktoré raz vnučka bude mať na svojej svadbe.

fa1c0258b187f37c4bc6bdee57.jpg
Zdroj: cassiemwoodard/Instagram

Keď sa začala venovať svadobným povinnostiam, vedela, že jedna položka je vybavená – kvety. Jeden z najdôležitejších prvkov totiž zverila svojmu starému otcovi. Vždy bol odhodlaný vypestovať kvety, aké si vnučka priala, preto bolo prirodzené, že sa ujal aj tejto úlohy.

Cassie k videu napísala, že si chcela navždy uchovať to výnimočné ráno, keď spolu šli trhať kvety. Bolo to deň pred jej svadbou. Kvety pozbierali a odniesli ich priamo na miesto, kde sa mala slávnosť konať.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cassie Woodard (@cassiemwoodard)

Niekoľko dekád dozadu, keď ešte žila jeho manželka, sa starí rodičia s láskou starali o kvety na ich pozemku. Aj po jej smrti v roku 2013 však v tejto aktivite pokračoval, aby si ju tým mohol uctiť.

Hlavnou farbou Cassinej svadby bola sýtočervená a presne taký záhon pre ňu starý otec vypestoval. Jeho záhrada rozkvitla do nádhernej farby, ktorá sa neskôr pýšila na svadobných stoloch.

3e611053749e6371c8f9a2ec0b.jpg
Zdroj: cassiemwoodard/Instagram

Starí rodičia majú v našich srdciach jedinečné miesto. Ich bezhraničná láska nás nikdy neprestane prekvapovať a vnášať do našich životov radosť. Starajme sa preto o nich a vyjadrujme im lásku a náklonnosť, ktorú si tak zaslúžia.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.