Nórske fjordy na prelome august/september za cenu spiatočných leteniek iba 22€!

572

Už neraz sme ponúkali letenky do tejto krásnej krajiny. A to nie náhodou. Nórsko sa zaradzuje medzi vôbec najkrajšie krajiny na celom svete. A jeho popularita právom neustále rastie.

stavanger fotografia
Foto od Giuseppe Milo (www.pixael.com)

Práve teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky do Stavangeru len za cenu 22€! Poletíte z poľských Katovíc. Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok.

Termín:

Za túto cenu odletíte v termíne napr. od 30.8. – 6.9.2018. Viac leteniek na wizzair.

Batožina:

Bez priplácania si môžete so sebou zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10 kg.

Prečo práve Nórsko?

– Preikestolen – jedna z najnavštevovanejších atrakcií v okolí Stavangeru. Chodník na Preikestolen je počas sezóny plný turistov. Výhľad z jeho vrcholu naozaj stojí za to.

– Stavangerské majáky sú takisto veľmi populárne. Dá sa k ním pohodlne dostať autom a pokochať sa výhľadmi a okolím. Niektoré sú prevádzkované aj ako múzea. Medzi najznámejšie patria – Tungenes fyr, Fjøløy fyr alebo Fjøloy fort.

stavanger fotografia
Foto od tacker

– V meste sa budete cítiť ako v rozprávke. Nádherné farebné domčeky a uličky vo vás zanechajú skvelý zážitok. Vychutnajte si tamojšiu typickú atmosféru.

– Až 40-metrový Lysefjord sa nachádza len polhodinu plavby od mesta. Je to jedno z najkrajších miest v krajine. Na boku fjordu je Preikestolen, ktorý je kamenný útes s výškou 604 metrov.

– Pre turistov – ťažký 3-hodinový výstup na Kjerag. Na vrchole uvidíte známu skalu, ktorá je zaseknutá medzi dvoma bralami a pod ňou sa vypína roklina, ktorá predstavuje až 984 metrov.

stavanger norway fotografia
Foto od Bobfantastic

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre