Obrovské vekové rozdiely vo vzťahoch: Slávni muži, ktorí si vzali oveľa mladšie ženy

687

Vekové rozdiely vo vzťahoch sú už dlho fascinujúcou témou, najmä pokiaľ ide o slávne páry. V tomto článku sa pozrieme na životy niektorých známych mužov, ktorí sa rozhodli oženiť s podstatne mladšími ženami, než sú oni sami. Tieto páry čelili obdivu aj kritike za svoje netradičné zväzky. Pozrime sa bližšie na príbehy týchto slávnych mužov, ktorí sa rozhodli uzatvoriť manželský zväzok so ženami výrazne mladšími, než sú oni sami.

Prečo si podľa vás toľko mužov vyberá za manželky ženy, ktoré sú o polovicu mladšie ako oni? Podeľte sa o svoje názory v komentároch.

Alec Baldwin

Alec Baldwin začal chodiť s inštruktorkou jogy Hilariou Thomas v roku 2011, keď mal 53 rokov a ona 27. Vzali sa 30. júna 2012 a dodnes sú manželmi a majú štyri deti. Baldwin bol predtým ženatý s herečkou Kim Basinger.

Zdroj: Gage Skidmore/Flickr

Harrison Ford

Harrison Ford začal chodiť s Calistou Flockhartovou v roku 2002, keď mal 60 rokov a ona 38 rokov. Vzali sa 15. júna 2010 a sú rodičmi jej adoptívneho syna Liama. Pre Flockhartovú je to prvé manželstvo, Ford bol predtým ženatý dvakrát.

Zdroj: Gage Skidmore/Flickr

Steve Martin

Steve Martin sa oženil s Anne Stringfieldovou 28. júla 2007, keď mal 62 rokov a ona 36 rokov. Dodnes sú manželmi a v roku 2012 sa im narodilo prvé dieťa. Martin bol predtým raz ženatý s herečkou Victoriou Tennant.

Zdroj: yooperann/Flickr

Larry King

Larry King sa oženil so Shawn Southwick v roku 1997, keď mal 64 rokov a ona 38 rokov. Manželmi sú dodnes. King bol predtým sedemkrát ženatý.

Zdroj: Gage Skidmore/Flickr

William Shatner

William Shatner sa oženil s Elizabeth Anderson Martinovou v roku 2001, keď mal 70 a ona 40 rokov. Shatner bol predtým ženatý trikrát a so svojou prvou manželkou má tri deti.

Zdroj: Gage Skidmore/Flickr

Woody Allen

Woody Allen začal chodiť so Soon-Yi Previnovou v roku 1991, keď mal 56 rokov a Previnová mala približne 19 rokov. Je adoptívnou dcérou Mii Farrow, s ktorou mal Allen v čase, keď sa zaplietol s Previn, desaťročný vzťah. Pár sa zosobášil v roku 1997 a má dve adoptívne dcéry, Bechet Dumaine a Manzie Tio. Allen bol predtým dvakrát ženatý.

Zdroj: Manu H/Flickr

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone sa oženil s Jennifer Flavinovou v roku 1997, keď mal 51 rokov a ona 29 rokov. Stále sú manželia a majú tri dcéry – Sophiu, Sistene a Scarlet. Stallone bol predtým ženatý dvakrát. Jednou z jeho bývalých manželiek je herečka Brigitte Nielsen.

Zdroj: Gage Skidmore/Flickr

Hugh Hefner

Hugh Hefner sa oženil s Crystal Harris 31. decembra 2012, keď mal 86 rokov a ona 26 rokov. Hefner bol predtým dvakrát ženatý a mal niekoľko dlhodobých vzťahov.

Zdroj: Don Sniegowski/Flickr

Frank Sinatra

Frank Sinatra sa oženil s Miou Farrow v roku 1966, keď mal 51 rokov a ona 21 rokov. Rozviedli sa o necelé dva roky neskôr, keď Sinatra namietal proti účasti Farrowovej vo filme „Rosemary má dieťatko“. Farrowová sa neskôr vydala za Andrého Previna a desať rokov udržiavala vzťah s Woodym Allenom. Sinatra mal ďalšie tri manželky – Nancy Sinatrovú, Avu Gardnerovú a Barbaru Marxovú.

Zdroj: picryl

Michael Douglas

Michael Douglas sa oženil s Catherine Zeta-Jonesovou 18. novembra 2000, keď mal 56 a ona 31 rokov. Manželmi sú dodnes a majú spolu dve deti. Toto manželstvo je Zeta-Joneovej prvé a Douglasovo druhé.

Zdroj: Gage Skidmore/Flickr

Robert Duvall

Robert Duvall sa oženil s Lucianou Pedrazou v roku 2005, keď mal 74 rokov a ona 33 rokov. Duvall bol predtým ženatý trikrát.

Zdroj: WikimediaCommons

Zdroj

Michaela Hric
Ahoj, volám sa Michaela. Veľmi rada čítam, cestujem, varím, no a samozrejme píšem. Prajem príjemné čítanie :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre