Obyčajné domčeky pre bábiky mení na nepoznanie a vyzerá to naozaj dobre

354

Keď Barbie prišla v 50. rokoch prvýkrát na trh, jej pôvodný vzhľad neobsahoval ružovú farbu. V priebehu rokov sa u výrobcov hračiek vyvinula tendencia vytvárať bábiky s ružovými farbami. Teraz má spoločnosť Mattel dokonca farbu, ktorá sa nazýva Barbie pink, chránenú autorskými právami.

Jedna šikovná žena však ukázala, že bábiky a veci s nimi súvisiace nemusia byť výlučne ružové. Mama a manželka Samantha Browningová videla video, na ktorom nastriekala istá žena drevený domček pre bábiky na čierno. Samantha si myslela, že to je úžasný nápad, a tak začala aj ona kupovať domčeky pre bábiky. Zaobstarala si matnú čiernu farbu v spreji a akrylovú farbu a pustila sa do práce. Žena povedala, že na týchto domoch pracuje od 5 do viac ako 10 hodín, v závislosti od podrobností, ktoré vykoná. 

Halloween je hneď za rohom a tieto malé sídla sa jej určite hodia aj ako výzdoba. Vyzerá to ako bežná a ničím nezaujímavá záľuba, no vo výsledku to vyzerá skutočne zaujímavo. Veď napokon si jej tvorbu pozrite na fotografiách.

1.

1 32

2.

2 34

3.

3 30

4.

4 31

5.

5 28

6.

6 25

7.

7 26

8.

8 24

9.

9 24

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.