Ochranné rúška už kúpite aj na Slovensku – Tento portál ponúka rúška pre deti aj dospelých a ešte aj prispejete na dobrú vec

4331

Momentálne sa ochranné rúška na tvár stali na Slovensku tovarom, ktorý sa len veľmi ťažko zháňa. Niektorí ľudia sa zásobili, niektorí si rúška vyrábajú sami a iní ich ešte stále zháňajú či už doma, alebo zahraničí. Našťastie sa situácia zlepšuje a momentálne už kúpite ochranné rúška aj na Slovensku.

 

 

S ponukou ochranných rúšok prišiel zľavový portál ZlavaDna.sk, ktorý pridal do ponuky až troch predajcov ochranných rúšok. Rúška si môžete kúpiť ako pre dospelého, tak aj pre dieťa. Ponúkajú rôzne veľkosti, farby, materiál a dokonca aj rúška so vzorom.

Štýlové bavlnené rúško pre dospelého alebo dieťa

Tieto štýlové bavlnené rúška na predaj sú určené na viacnásobné použitie a v ponuke sú rúška ako pre deti, tak aj pre dospelých. Sú vyrobené na Slovensku a môžete ich prať na 95°C. Vybrať si môžete aj tvar podľa toho, ktorý je vám pohodlnejší. Na výber je ovál alebo obdĺžnik.

ruska na predaj

 • Názov materiálu: bavlnené plátno 5322, 5311 posteľné prádlo, plachty, pracovné odevy, tkaniny pre zdravotníctvo
 • Materiálové zloženie: 100 % bavlna
 • Plošná hmotnosť 180 g/m2
 • Jemnosť priadzi: 16×16/60×60

Ľanové rúško s nanotechnológiou

Tieto biele ľanové rúška v tvare srdca majú tri vrstvy a vašu ochranu podporuje nanotechnológia, ktorá zvyšuje odolnosť. Filtrovaciu účinnosť má toto rúško vyššiu ako 99%. Môžete ho používať opakovane, stačí ho iba vyprať a prežehliť na vysokej teplote.

lanove rusko

 • Veľkosť 80×160 mm
 • Hmotnosť 3 g
 • Pevnosť v ťahu extra – dlhé väzby: 80 cm
 • Filtrovacia účinnosť> 99 %
 • Odolnosť proti dych (MM H2O/cm2) <2

TIP na článok: Ako nosiť rúško

Bavlnené rúška s plieškom na nose a vreckom na filter

Ochranné rúška sú ušité zo 100% bavlny, majú dve vrstvy a pohodlnú gumičku. Sú určené na opätovné použitie po vypratí a prežehlení. Rúška majú vložený kovový pliešok, ktorý obopína nos a tiež obsahujú vrecko na vymeniteľný filter. V ponuke sú rôzne motívy a farby.

bavlnene rusko

Rozmer:

 • dospelý cca 25 cm x 16 cm plus gumička
 • detský cca 20 cm x 13 cm plus gumička

Nákupom na portáli navyše podporíte dobrú vec. Ak si zakúpite produkty s dlhou dobou platnosti, tak prispejete na projekt #ktopomozeslovensku.

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre