Okúste krásne Macedónsko len za cenu spiatočných leteniek 25€!

475

Zavítajte do mesta Ohrid, ktoré obklopuje krásne jazero a ide o jedno z najobľúbenejších macedónskych miest. Aj táto balkánska krajina skrýva rôzne skvosty, ktoré sa oplatí vidieť.

ohrid fotografia
Foto od Jeroen Aalderink

Zakúpte si spiatočné letenky čím skôr, pretože sa míňajú. Za 25€ si ich však môžu zaobstarať len členovia Wizz Discount Club. Poletíte z Viedne priamo do mesta Ohrid. Leteckú prepravu zabezpečuje Wizzair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný júnový termín, a to od 13.6. – 18.6.2019. Viac na stránke wizzair.

Batožina:

Ak ste členmi Wizz Discount Clubu, tak v cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm a tiež kufor na kolieskach s rozmermi maximálne do 55x40x23 cm.

Prečo Macedónsko?

– Mesto Ohrid je obklopené krásnym jazerom a mnohí ho nazývajú „Jeruzalem Balkánu“. Uvidíte tam množstvo histórie, krásnu scenériu a mnoho iného. Samotné mesto a jazero sú zapísané na zozname UNESCO.

– Jedno z najpopulárnejších turistických miest sa nachádza pri jazere a je ním kláštor sv. Nauma, ktorý nevynechajte pri návšteve Ohridu.

ochrid macedonia fotografia
Foto od By Inge

– Najvyššie položené mestečko v celej krajine – Kruševo, je výkladnou skriňou tamojšej kultúry. Určite si ho choďte pozrieť.

– Nájdete tam aj krásne národné parky ako Mavrovo a Pelister.

– Macedónsko má rozhodne čo ponúknuť a rovnako ako aj iné európske mestá, aj toto je svojim spôsobom jedinečné. A zároveň je málo prebádané turistami.

ohrid macedonia fotografia
Foto od The Drinking Traveller

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre