96 detí, jeden otec: Príbeh 32-ročného muža, ktorý sa rozhodol nájsť všetkých svojich potomkov

1588

Dylan Stone-Miller je človek, o ktorom by sa malo hovoriť viac. Nielen o ňom, ale aj o jemu podobných. Pokojne by sa totiž mohol zapísať do Guinessovej knihy rekordov. Prečo? Je otcom 96 detí a dnes má pred sebou neľahkú úlohu. Rozhodol sa totiž dať výpoveď v práci a vyhľadať všetky deti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dylan Stone-Miller (@donordylan)

32-ročný Dylan pochádza z Gruzínska. Okrem toho je otcom takmer sto detí. Daroval totiž biologický materiál a splodil tak 96 detí. Dnes sa sústredí na ich pátranie – má tabuľku s menami svojich detí a kartičku darcu, vďaka ktorej sa môže spojiť so svojimi potomkami.

K dnešnému dňu spoznal už 25 svojich detí. Všetky sa narodili vďaka darom, ktoré uskutočnil v priebehu šiestich rokov. Darovať začal už počas svojich vysokoškolských čias. Študoval psychológiu a súrne potreboval peniaze. Jedného dňa sa preto zaregistroval ako darca v tamojšej poprednej darcovskej banke. Prispieval pravidelne celých šesť rokov, pričom za jeden dar získal sto dolárov. Prezradil, že banke dovolil odhaliť jeho identitu deťom.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dylan Stone-Miller (@donordylan)

O vyše dekádu sa stal softvérovým inžinierom a má vlastného syna. V roku 2020 ho oslovili rodičia jedného z jeho detí a tak sa začalo dobrodružstvo. Poslali mu list, v ktorom uviedli, že oslavujú Deň vďakyvzdania, preto by sa mu chceli poďakovať za to, ako pomohol ich rodine. Vtedy začal Dylan svoje deti navštevovať.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dylan Stone-Miller (@donordylan)

Jeho matka uviedla, že celkom nerozumie jeho rozhodnutiu, je však šťastná, že spozná svoje vnúčatá. Prvú stretol svoju dcéru Harper. Uviedol, že preňho bolo mimoriadne náročné pozrieť jej do očí a vysvetliť, že nie je jej otec. Napriek tejto skutočnosti však pomohol mnohým rodinám, ktoré sú mu skutočne zaviazané. Veríme, že jeho pátracia misia dopadne úspešne a bude mať príležitosť vidieť všetkých svojich potomkov.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.