Námety na tetovanie pre mužov – Čo si nechať vytetovať na ruku? Toto sú naše tipy

14347

Tetovanie, kedysi ,,privilégium trestancov a žien pochybných mravov´´. Dnes skvelý spôsob ako ukázať svoju osobnosť alebo sentiment. Aj keď môžete mať presnú predstavu o tom, čo chcete , konečné rozhodnutie je častokrát veľmi náročné. Koniec koncov to tam máte v podstate natrvalo. Pokiaľ sa nerozhodnete zmeniť meno vašej bývalej lásky na niečo kreatívnejšie, alebo nepodstúpite ošetrenie laserom.

Tetovanie na ruku pre muža môže byť detailne a precízne prepracované a vyzerať ozaj cool, ale musí byť urobené správne a precízne. Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom prečítajte si tohto sprievodcu tetovaniami, inšpiráciami o tom ako vybrať správne tetovanie na rameno, predlaktie či celú ruku.

Tetovanie na hornej časti ruky pre mužov (rameno)

tetovnaie na hornú časť ruky

Jednoduché tetovanie vlka

Jednoduché tetovanie

Jednoduché tetovanie na ramene je skvelá voľba. Samozrejme najľahšie sa zakrývajú, ale cez to všetko vyzerá dobre, keď ho máte vystavené. V svete tetovania sa uprednostňujú minimalistické detaily, takže s jednoduchým dizajnom nemôžete urobiť chybu. Prečítajte si aký význam v sebe nesie tetovanie vlka.

Farebné tetovanie na rameno

Farebné tetovanie na rameno

Farebné tetovanie na hornej časti ramena sú dosť výrazné a určite si ich každý hneď všimne. Väčšinou sa rozhodnete zafarbiť svoj dizajn len v prípade, že je dostatočne detailný. Vždy tomu vaše tetovanie o niečo viac vynikne a môže tiež vyzerať oveľa rozmanitejšie.

Tribal tetovanie

Tribal tetovanie na rameno

Tento typ tetovania zvyčajne začína na najvrchnejšej časti ramena a majú zaoblený tvar na samom vrchu. Spravidla vyzerajú v tomto bode najdetailnejšie s množstvom detailov.

Detailné tetovanie

Detailné tetovanie

Zvyčajne zaberá tento druh tetovania aj niekoľko sedení. Vždy to záleží na jeho veľkosti. Na výber je hneď niekoľko rôznych dizajnov, ale bez ohľadu na to, aký si vyberiete všetky vedia vyzerať dosť dobre. Samozrejme pokiaľ ich vytvorí skúsený tetér.

Jemné tetovanie kvetu

Jemné tetovanie

Kto povedal, že muži nemôžu mať jemné tetovanie. Vedia ostať detailné aj mužné bez toho aby strácali kvalitu. A ruža nie je jediný kvet, ktorý je tolerovaný na mužoch môže si vybrať z celej škály flóry a bude to vyzerať famózne. Samozrejme tetovanie kvetu je viac populárne u žien. Ale prečo nebúrať konvencie?

Tetovanie na vnútornej strane predlaktia

Tetovanie na vnútornej strane predlaktia

Detaily a znovu detaily

detailné tetovanie na predlaktie

Predlaktie poskytuje vcelku dosť voľného plátna pre umelca. Pokiaľ chcete prepracované detailné tetovanie je to skvelá voľba. Miesto dobre funguje pokiaľ chcete detailný obrázok na pomerne rovnej a dobre viditeľnej časti tela.

Žeby sentiment ?

 

sentimentálne tetovanie

Sentimentálne tetovanie na vnútornej strane predlaktia je ideálne miesto na umiestnenie niekoľkých slov či obrázku pripomínajúceho minulosť. S týmto miestom nešliapnete vedľa pokiaľ chcete mať svoje spomienkové tetovanie na vždy viditeľnom mieste.

Textúry

textúry

Textúrne tetovanie obvykle trvá pomerne dlhý čas vytvoriť. Vyžaduje množstvo detailných čiar a bodiek. Vedia byť bolestivé , preto je vhodné zvoliť miesto, ktoré je pre vás znesiteľné. Vnútorná strana predlaktia bude vyzerať s tak prepracovaným tetovaním bude vyzerať parádne.

Jednoduché prevedenie na predlaktie

jednoduché tetovanie

Pokiaľ nie ste zrovna ten typ človeka, ktorý túži byť zahalený v tetovaní od hlavy až po päty. Toto prevedenie sa vám bude páčiť rozhodne. Jednoduché minimalistické tetovanie je perfektnou voľnou v prípade, že si chcete urobiť jedno jemné neprekombinované tetovanie. (Ale pozor! Ževraj to nikdy nekončí pri jednom a je to návykové).

Písmo

písmo na ruku

Textové tetovanie umiestnené na vnútornom predlaktí nie je na zahodenie. Táto časť tela je ideálna na typ písania či už mien, citátov dátumov či podobných informácií. Veľkosti sa medze nekladú takže môžete zvoliť od minimálnej až po maxi veľkosť písma. Pozor na cudzie jazyky! Pokiaľ daným jazykom nehovoríte tak, že si to viete vy s určitosťou preložiť, radšej privolajte odborníka. Nechcete chodiť do konca života s nápisom smradľavá polievka na predlaktí v hebrejčine.

Pánske na zadnú časť ramena

Pánske na zadnú časť ramena

Unikátne čierne prevedenia nad lakťom

čierne tetovanie

Tetovania sú najlepšie, keď sú kreatívne. Pokiaľ prídete s vlastným nápadom a dizajnom je to ešte lepšie. Nie je zaujímavé vidieť majiteľa budúceho tetovania s návrhom v rukách, ktorý nebude mať nik iný ? Zadná časť ramena vám poskytuje možnosť ukazovať svoje dielo ľuďom kráčajúcim za vami.

Jednoduchý minimalizmus

Zadná časť ramena nie je nijako extrémne veľká. Preto je ideálna na niečo jemné a jednoduché. Nič prekombinované. Pokiaľ chcete aby bolo spod vášho tetovania vidieť dobre textúru svalov je to správna voľba.

Geometria

S geometrickými tvarmi sa v poslednej dobe roztrhlo vrece. Modernizuje to celkový vzhľad tetovaní a odvádza ľudí od tradičnejších štýlov. Zadná časť ramena je na to ideálna. Vzory vedia byť dlhé a úzke, preto dobre sedia na danom mieste.

 

Prírodné tetovanie

Prírodné motívy nevyjdú z módy tak skoro. Stromy či kríky viete pekne prispôsobiť tvaru daného miesta. A zvyčajne sa tam aj pekne zmestia kvôli podlhovastému tvaru.

Tetovanie na biceps

Tetovanie na biceps pre mužov

Polovičný rukáv na bicepse

Je to perfektné miesto na vytvorenie tetovania polovičného rukávu. Táto pozícia je ľahšia na pokrytie ako predlaktie a môže to vyzerať famózne pokiaľ budú hlavné detaily na vrchu bicepsu.

Zvieratká

Pokiaľ ste spätý s prírodou a najmä zvieratami. Môžete to skvelo spojiť v jednom tetovaní. Pokiaľ si vyberiete vaše ,,spirit animal´´alebo váš obľúbený druh či chránené zvieratko, ktoré ste sa rozhodli adoptovať na diaľku je toto miesto skvelé na jeho zvečnenie.

Pánske tetovanie na celú ruku

tetovanie na celú ruku pre muža

Alice in Wonderland Sleeve Tattoo

Tradičný a obľúbený štýl. Väčšinou zhotovený s ruží, vreckových hodiniek obmotanými vírmi. A to všetko zasadené do staršieho vintage dizajnu.

Temnota

Pokiaľ  je čierna vaša obľúbená farba a gotický štýl je vám známy aj inak ako lomené oblúky v kostole toto prevedenie sa k vám bude hodiť. Lebky, vrany, staré horiace sviečky, dym a dalo by sa ešte trošku pokračovať. Aj keď sa to môže zdať strašidelnejšie. Výsledok vie stáť za to. Pokiaľ sa tetér vie krásne vyhrať s 50 odtieňmi čiernej bude to paráda.

Minimalizmus v kocke

Minimalistické prevedenie nabralo na obrátkach u žien. Avšak ani muži by sa nemuseli nimi zastrašiť. Nemusíte mať zrovna bodkovanú lienku na predlaktí či padajúcu púpavu. Ale jemné geometrické vzory, rovné čiary, jedno slovo, symbol či malinké zvieratko vedia byť rovnako dobré ako každé iné prevedenie.

 

Slovo na záver

Tetovanie je umenie. Preto si dobre zvoľte umelca. Predsa plánujete to mať do konca života. A zaplatíte za to aj značnú sumu pokiaľ to nebude práca na 30 minút. Strávte dostatok času nad motívom, recenziami tatérov a výberom správneho salóna.

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre