Počas snehovej búrky v Istanbule ľudia pomáhali túlavým zvieratám, aby vonku nezmrzli

229

Istanbul zasiahla najhoršia snehová búrka od roku 2009. Za jednu noc v meste napadlo až 65 cm snehu a stovky letov bolo zrušených. Aj napriek zradnému počasiu sa ľudia snažili pomáhať ako sa dalo. Dobrí ľudia sa snažili pomôcť túlavým zvieratám a to tak, že ich udržia v teple, aby tam vonku nezmrzli.

Mnoho miestnych obchodníkov otvorilo dvere svojich obchodíkov, aby sa tam mohli túlavé zvieratá uchýliť. Dali im jedlo, teplé podložie, deky, vodu, jednoducho všetko aby mohli prežiť toto nepríjemné počasie. Skupiny ľudí dokonca do obchodného centra nosili kartónové obaly aby si mali zvieratá kde ľahnúť a prikrývali ich dekami.

Pozrite sa ako to v obchodnom centra a v obchodoch vyzeralo. Je to malým náznakom toho, že ľudskosť na svete ešte stále nevymrela a že ľudia vedia podať pomocnú ruku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=wU6RZEZGEpM

zdroj

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre