Ponuka na jún: spiatočné letenky na grécky ostrov Zakynthos len za 47€!

662

Dnes máme pre vás výbornú ponuku leteniek na tento krásny grécky ostrov. Zakynthos nie je len o známej pláži Navagio s vrakom, či o korytnačke carettacaretta. Ponúka toho oveľa viac.

zakynthos fotografia
Foto od Dimitris Graffin

Momentálne máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za cenu 47€! Dostaviť sa však musíte na letisko v poľských Katoviciach a odtiaľ odletíte priamo na Zakynthos.

Termín:

Táto cena je dostupná v termíne od 12.6. – 19.6.2018. Viac leteniek nájdete na stránke tui.

Batožina:

V tejto cene je obsiahnutá už aj podpalubná batožina, za ktorú nemusíte nič doplácať.

A čo na Zakynthose?

– Užijete si tam nádherné počasie, pretože je to najslnečnejší ostrov v Stredozemnom mori. Nechajte sa uniesť rytmom života miestneho pohostinného obyvateľstva.

– Na Zakynthose si každý nájde svoje – mnoho piesočnatých pláží, horské dedinky udržujúce tradičný grécky spôsob života, nádherné prírodné scenérie, vodné športy a kvalitné reštaurácie, bary a nočné kluby, ktoré uspokojujú všetky nároky na zábavu.

zakynthos fotografia
Foto od Dimitris Graffin

– Výlety po ostrove – krásy tohto ostrova môžete objavovať aj na lodi v rámci výletov. Safari na džípoch, jazda na koni, potápanie a vodné športy, to všetko sem priťahuje turistov z celej Európy.

– Výlet autobusom vás zavedie do tých najvyššie položených horských dediniek, kde budete mať možnosť ochutnať miestne výrobky ako víno, syr, oregano, olivyči pekárenské výrobky.

– Navagio je najnavštevovanejšou plážou a často sa objavuje v brožúrach po celom svete – krištáľovo modrá farba mora spolu s bielym pieskom a strmými útesmi vytvárajú totiž nezabudnuteľný zážitok.

zakynthos fotografia
Photo by GregMontani

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre