Ponuka spiatočnej letenky v máji do Transylvánie za 21€!

888

Tento región v Rumunsku je nazývaný aj ako región obávaného Drakulu a považuje sa za jedno z najkrajších miest na Balkáne. Teraz máte jedinečnú ponuku výhodnej letenky.

Photo by danfador

Za cenu iba 21€ môžete navštíviť túto krajinu na jar. Poletíte spoločnosťou WizzAir, no dostaviť sa musíte na letisko do Budapešti. Táto cena však platí iba pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, letenky kúpite za 36€. Môžete si zakúpiť členské za 30€/rok.

Termín:

V tejto cene máte možnosť odletieť napr. od 10.5.-17.5.2018. Viac leteniek na stránke wizzair.

Batožina:

Bez priplácania si môžete so sebou zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg.

Pár vecí, ktoré môžete vidieť v tejto oblasti:

– Hrad Peles – je bezpodmienečne jedným z najkrajších hradov v Európe. Svojim návštevníkom ponúka veľkolepé výhľady. Hrad aj jeho okolie sú pravidelne otvorené pre turistov, ktorí chcú obdivovať novorenesančnú architektúru, gotické sochy a nedotknuté nádvoria.

– Sighisoara alebo rodisko Drakulu leží cca 2 hodiny autom severovýchodne od väčšieho mesta Brašov. Je rodiskom Vlada Tepesa /známeho ako predloha pre Drakulu/ a taktiež svetovým dedičstvom UNESCO. Sighisoara je jedným z najzachovalejších stredovekých miest v Európe.

– Okrem týchto dvoch hradov tam môžete navštíviť aj ďalšie nádherné skvosty v krásnej prírode.

– Transylvánia ponúka aj krásne hory, tiché uličky a rozhodne nezabudnite ochutnať miestnu kuchyňu.

– Ceny v reštauráciach a obchodoch sú porovnateľné s tými našimi.

Photo by Walle1886

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre