Ponuka spiatočnej letenky do Vancouveru len za 360€!

286

Amerika je vždy lákavou destináciou. Každý z nás by tam chcel aspoň raz za život zavítať. A ak ste nad tým rozmýšľali, práve teraz máte výbornú možnosť zakúpiť si výhodné letenky.

vancouver fotografia
Foto od Harshil.Shah

Za cenu spiatočnej letenky len 360€! Prepravu zabezpečuje spoločnosť Austrian Airlines. Dostaviť sa však musíte na letisko vo Viedni. Odtiaľ odletíte, s jednou zastávkou vo Francúzsku, do Vancouveru.

Termín:

Za túto cenu máte možnosť odletieť napr. v termíne od 20.11. – 27.11.2018. Viac na austrian.

Batožina:

V cene letenky je možné zobrať si jednu príručnú batožinu a jednu podpalubnú batožinu do s hmotnosťou max. 23 kg.

Niečo o meste:

– Canada Place je moderné kongresové centrum a je to jedna z dominánt mesta, ktorú vidieť zo Stanley Parku.

– Stanley Park – považuje sa za zelené srdce parku a okolo neho vedie promenáda – Seawall, kde je skvelé miesto na prechádzky, beh, cyklistiku alebo jazdu na kolieskových korčuliach. Zo severnej strany parku budete mať výhľad na obrovský most Lions Gate a North Vancouver.

vancouver fotografia
Foto od lhirlimann

– Granville Island je polostrov, ktorý leží na opačnej strane zálivu False Creek a nachádza sa tam Granville Island Public Market, čo je najznámejší trh vo Vancouveri. Je tam tiež prístav, v ktorom môžete nastúpiť na malé lodičky, ktoré vás prevezú na druhú stranu zálivu alebo inej časti mesta.

– Lynn Canyon – je tam jedna z najväčších atrakcií mesta, ktorou je visutý most Capilano Bridge. Visí vo výške 70 metrov nad riekou. Priamo z Vancouveru sa tu dostanete napr. autobusom, ktorý premáva zadarmo.

– Ak vám už prekáža ruch veľkomesta, vydajte sa do Deep Cove, ktorá je veľmi tichá a pokojná časť mesta. Dajú sa tu požičať kajaky alebo paddleboardy alebo sa vydajte na krátku turistiku na Quarry Rock, odkiaľ uvidíte celú zátoku.

vancouver fotografia
Foto od brianfagan

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre