Ponuka spiatočných leteniek na krásny grécky ostrov Rhodos teraz za 55€!

263

Tento nádherný grécky ostrov je teraz na dosah. Je štvrtým najväčším ostrovom Grécka a nachádza sa v Egejskom mori. Ak ste tam plánovali vyraziť, teraz máte výbornú možnosť.

rhodos fotografia
Photo by 12019

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za cenu 55€! Poletíte však z letiska vo Viedni, priamo na Rhodos. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Eurowings.

Termín:

Za danú cenu je dostupný termín napr. od 14.6. – 21.6.2018. Viac na stránke ltur.

Batožina:

Za danú cenu máte možnosť zobrať si so sebou len podpalubnú batožinu s hmotnosťou maximálne do 23 kg.

Prečo na Rhodos?

– Faliraki – je asi najturistickejšiou plážovou oblasťou ostrova. Najdete ju asi 17km od letiska Diagoras. Pláže sú tu krásne s priezračnou čisou vodou a pozvoľný vstup do mora je vhodný aj pre malé deti.

– Staré mesto Rodos je obklopené hradnými múrmi ešte z čias križiakov. Od roku 1988 je zapísané v zozname svetového dedičstva UNESCO a má jedno z najzachovalejších stredovekých miest v Európe vôbec.

rhodos fotografia
Photo by 12019

– Lindos je malebná dedinka na juhu ostrova nachádzajúca sa pod antickou akropolou. Môžete zájsť aj napr. k zálivu sv. Pavla (St. Paul’s bay), ktorý sa nachádza južnejšie od Lindosu.

– Na západnej časti ostrova sa nachádza jedno z antických miest, Old Kamyros. Ešte v antických dobách toto mesto zaniklo. Prechádzať sa uličkami takto zachovaného antického mesta je skutočný zážitok. Návštevu si nechajte na poobednejšie hodiny.

– Pláži a histórie je na Rhodose dostatok, stačí si vybrať, kam zamierite. Určite všetky vaše voľby budú stáť zato. Tento ostrov má čo ponúknuť.

rhodos fotografia
Foto od korom

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre