Ponuka spiatočných leteniek v lete do Göteborgu len za cenu 18€!

288

Táto severská krajina nie je typickou slovenskou dovolenkovou destináciou. No sem tam je dobre zmeniť naše cesty. A práve teraz máte jedinečnú ponuku túto krajinu preskúmať, takže neváhajte dlho.

Göteborg fotografia
Foto od ph.viny

Momentálne máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky za cenu iba 18€! Poletíte však z poľského mesta Krakow, priamo do Goteborgu. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 9.8. – 16.8.2018. Viac leteniek na stránke Ryanair.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg. Tá vám bude odobraná a umiestnená do podpalubia. Na palubu si môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

A čo vo Švédsku?

– Na rieke Göta kotvia nielen obchodné lode, ale dokonca aj múzeum. Námorná expozícia Maritiman ponúka až trinásť vojenských lodí a jednu ponorku. Ak je vám vody málo, môžete sa vyberať na prehliadku mesta po hladine kanála Paddan.

– V prístave priamo pri budove opery je vyhliadkové koleso. Je síce o polovicu menšie ako slávne Londýnske oko, ale aj z výšky 60 metrov ponúka nádherný výhľad na celé mesto.

Göteborg fotografia
Foto od freddie boy

– Ulica Kungsports Avenyen je nákupno-zábavným centrom a večerným cieľom pre ľudí túžiacich po zábave. Cez víkendy je to to najrušnejšie miesto v meste. Absolútnou švédskou top značkou a povinnou zastávkou by mal byť obchod Björn Borg.

– Keillers Park je situovaný vo vyššej nadmorskej výške ako zvyšok mesta. Je tam pokoj a je odtiaľ krásny výhľad. Uvidíte tam oblé skaly, ihličnany a malé jazierka, doplnené panoramatickým 360-stupňovým výhľadom, ktorý oceníte najmä v noci.

– Úzka ulička Magasinsgatan je útulné a tiché miesto a ukrýva množstvo pokladov. Malé obchodíky s dizajnérskymi skvostmi, farebné kvetinárstva, no rozhodne najpôsobivejším bol interiér Ragtime. Uvidíte tam „Vintage“ kúsky od zvučných návrhárov v priestore.

Göteborg fotografia
Foto od Metro Centric

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre