Ponuka spiatočných leteniek v októbri: z Bratislavy do Atén za 66€!

211

Toto mesto je známe najmä ako historické miesto s množstvom pamiatok. Je to zároveň jedno z najstarších miest na celom svete a už len kvôli tomu má toho čo ponúknuť.

athens fotografia
Photo by Josch13

Teraz máte výbornú možnosť zakúpiť si spiatočné letenky za cenu 66€! Poletíte priamo z Bratislavy do Atén. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Táto cena je dostupná v termíne od 2.10. – 16.10.2018. Viac leteniek na stránke Ryanair.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Čo v Aténach?

– Toto mesto dýcha neskutočnou históriou. Navštívte najznámejšiu tamojšiu pamiatku Akropolu a tiež slávny chrám Parthenon. Ďalším miestom je Diov chrám, ktorý sa staval niekoľko storočí.

– Plaka a Anafiotika – v týchto štvrtiach nájdete niekoľko krásnych uličiek, romantických kaviarní, reštaurácií a nádherných miest, kde budete nasávať čarovnú atmosféru.

– V tesnej blízkosti Atén, na juhu polostrova objavíte nádherný pás pláží známy ako Aténska riviéra. Je tam priezračná voda a krásne prostredie. Môžete si vyskúšať aj vodné športy, potápať sa alebo skúmať historické pamiatky.

athens riviera fotografia
Foto od b_d_solis

– Pre romantikov a tých, ktorí sa chcú zabaviť – vo večerných hodinách sú Atény dokonalým miestom na romantické prechádzky. Rovnako uspokoja návštevníkov bažiacich po parádnej zábave a nočnom živote.

– Historická časť mesta je veľmi rozsiahla.Milovníci turistiky ocenia túru na kopec Lykabettos. Z tohto miesta je jedinečný výhľad na celé Atény vrátane akropoly a Egejského mora.

athens fotografia
Photo by Gonbiana

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre