Pozrite si reakciu voľne žijúcich zvierat v Amazonke na to, keď sa videli v zrkadle

600

Ľudia, najmä ženy trávia pred zrkadlom niekedy celé hodiny. Väčšinou za cieľom skrášliť svoju tvár. No nie každý vníma tento predmet rovnako. A najmä zvieratá majú na zrkadlo úplne iný názor resp. tak celkom nechápu, na čo vlastne slúži. Keďže pre nich ani žiadny význam nemá.

Istí ľudia chceli vidieť, ako budú reagovať zvieratá na to, keď sa uvidia v zrkadle. Strategicky umiestnená kamera v dažďovom pralese Amazonky zachytila reakcie viacerých druhov zvierat a tie sú celkom rozmanité. Každý sa s tým vysporiadal po svojom.

Napríklad keď videl dospelý jaguár sám seba v zrkadle, zdalo sa, že sa snaží pochopiť, prečo jeho nový známy kopíruje každý jeden jeho pohyb. Puma sa na druhej strane pokúša agresívne bojovať proti svojmu „nepriateľovi“. Pozrite si nasledujúce video a uvidíte v akcii a v ich prirodzenom prostredí rôzne druhy zvierat. Je naozaj veľmi zaujímavé sledovať ich.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre