Predala dom, aby mohla postúpiť plastickú operáciu: Aký život dnes vedie táto odvážna 50-ročná žena?

1275

Cítiť sa dobre vo vlastnej koži nie je vôbec drahé. Keď to však človek nedokáže a potrebuje na to pomoc estetickej medicíny, vtedy to vie byť poriadne nákladné. To zistila aj 50-ročná Kelly Beasley z USA, ktorá sa rozhodla predať svoj dom, aby si mohla dovoliť zmenu vzhľadu. Hoci sa to môže niekomu javiť ako nezmysel, Američanka tvrdí, že to stálo za to.

Zdroj: thervchickadee / TikTok

Keď mala Beasley po štyridsiatke, uvedomila si, že nie je spokojná so svojím vzhľadom. Tvár jej začala padať a videla na sebe poriadne zmeny. Preto sa začala zaujímať o face lifting, no ceny boli doslova astronomické.

V Mexiku však vykonávajú tento zákrok za dostupnejšiu cenu, konkrétne za 14 tisíc dolárov. Napriek tomu však ide za vysokú sumu. Beasley sa preto rozhodla predať svoj dom a zákrok podstúpiť. Operácia trvala štyri hodiny, no Američanka uviedla, že po nej nemala žiadne bolesti. Musela však niekoľko týždňov nosiť niečo ako tvárovú podprsenku a počkať, kým sa jej tvár zotaví.

Zdroj: thervchickadee / TikTok

Uviedla, že to všetko stálo za to. Výsledky prekonali jej očakávania, pretože jej ľudia hovoria, že vyzerá o dvadsať rokov mladšie. So svojím vzhľadom je nadmieru spokojná a tvrdí, že nikdy nevyzerala lepšie.

O svojej ceste sa rozhodla natočiť zopár videí na TikTok, kde sa však našli komentáre, ktoré jej rozhodnutie spochybňovali. Napriek tomu je však presvedčená, že spravila najlepšie, ako mohla. Rovnako tvrdí, že ľudia si môžu so svojím telom robiť, čo chcú. Podporuje čokoľvek, čo im pomôže žiť lepší život, a v jej prípade to bola plastická operácia.

Zdroj: thervchickadee / TikTok

A kde dnes žije? V dodávke. Kelly Beasley je dlhoročnou milovníčkou cestovania, preto pre ňu nie je život v dodávke ničím novým. Naopak, považuje ho za veľkú výhodu. Ako sólo cestovateľka a blogerka na plný úväzok môže spoznávať svet a zároveň ho dokumentovať.

View this post on Instagram

A post shared by Kelly Beasley (@rvchickadee)

Vyzerá to tak, že Beasley dnes naozaj žije život, ktorý jej mimoriadne vyhovuje. Musela pre to však spraviť neľahké rozhodnutie. Vedeli by ste niečo podobné urobiť aj vy?

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre